2737
2734
عنوان

حس کردن جنین تو هفته ۱۲ !!!!...میشه؟؟؟

11799 بازدید | 23 پست

من ۱۲ هفته و ۴روزم چند روزه به پهلو که میخوابم دستمو میزارم روی رحمم یچیزایی حس میکنم خیلی نامحسوسه ولی حس میکنم...فقط پهلوی چپمه چون پسرم سمت چپه... سر پسر اولم تو ۱۶ هفته همچین حسی داشتم... به دکتر گفتم گفت نه رودس😑ینی واقعا بچه نیس؟جفتمم خلفیه

میگذرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی چیزایی حس میکنم. گاهی اوقات مثل نبض میزنه. 

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2728

من بیست هفتم الان ولی هنو چیز خاصی حس نکردم خیلی رییییز حرکاتشو حس کردم دو سه بار😄

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

بچه تون پسره؟؟؟ 

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2738

من چهارده هفته و دو روزمه تازگیا پایین شکمم هر ازگاهی مث نبض دو یا سه مرتبه محکم میزنه 

پنج روز پیشم دقیقا انگاری یه چیزی همون پایین لغزید رفت یه طرف دیگه موندم حرکات بچس یا نه؟😕

خدایا شکرت😍
بله عزیزم

چقدر زود متوجه جنسیت شدین ؟؟؟؟

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
بله عزیزم

خداحفظشون کنه! چند هفته رفتید سونوی غربالگری؟ 

تو ان تی با درصد خیلی بالایی گفتن پسره سر پسر ادلمم همونجا گفنه بود ۶۰درصد پسره

منم هفته ی بعد سونوی غربالگری دارم. میخام نرم. ولی الان میگم برم شاید جنسیتو بگه. 

تو ان تی با درصد خیلی بالایی گفتن پسره سر پسر ادلمم همونجا گفنه بود ۶۰درصد پسره

عزیزم هماتومت چی شد 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2706