2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت با ای وی اف

3134 بازدید | 28 پست

سلام دوستان خداروشکربعداز۵سال نازایی با ای وی اف باردارشدم ودخترم ۶ماهشه بخاطرسختی های که کشیدم گفتم چندماه دیگه برای دومی اقدام کنم چون معلوم نیست زودبارداربشم خواستم ازجنین فریزام به عنوانpgd استفاده کنم برای پسر... کسی هست که جواب گرفته باشه؟اخه میگن با پی جی دی راه دقیقیه میگم منکه جنین اماده دارم چرااینکارونکنم.اینم بگم طرف شوهرم پسردوستن علاقه ای به دخترندارن هرچندمن به سختی باردارشدم ودخترمون دنیامون شده ولی خب خودمم دوست دارم یه پسرداشته باشم.راهنمایی لطفا

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣

روشش رو من اطلاع ندارم ولی از همشیریام که فامیل زن عموم‌میشه دوقلو پسر خواست دکترم براش دوقلو پسر کاشت والان‌۲سالشونه

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم انشالله به سلامتی .....خوشبختی دخترتو ببینی .....تا ۱سال طبیعی اقدام کن بعد برو دوباره ای وی اف .......من از روشش اطلاعی ندارم ولی بدنت ضعیف میشه اینطوری

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

اولیم دوقلوشددختروپسرولی پسره رشدنکردخودش جذب شد،بعدشم برای اولی اصلاتعیین جنسیت نمیکنن همینم به بدبختی باردارشدم همسرم خیلی ضعیفه بعداز۴بار انتقال مثبت شدم بعدشم‌طبیعی یکبارحامله شدم ولی چون همسرصعیفه قلب تشکیل نشدمیترسم دوباره همسن بلاسرم بیادولی خب دوست دارم‌جنسشم مشخص بشه.

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2740

من واسه پانکچر رفته بودم بیمارستان یکی از دکترا داشت واسه یه خانمی که می‌خواست تعیین جنسیت کنه توضیح می‌داد که واسه تعیین جنسیت همه جنینایی که فریز داری رو باز میکنن تا پسرا رو که میخوای ازشون جدا کنن و. جون بقیه از فریز دراومدن دیگه نمیشه ازشون استفاده کرد و میریزن دور و از جنینای پسری که جدا کردن چندتا خوبشو واست انتقال میدن، درواقع اگه نشه فکر کن جنیناتون تموم میشه و اگه باز بخواین تعیین جنسیت کنین باید بازم پانکچر بشین 

هزینه تعیین جنسیتم 4و نیم میلیون بود به جز انتقال و کارای دیگه 

من واسه پانکچر رفته بودم بیمارستان یکی از دکترا داشت واسه یه خانمی که می‌خواست تعیین جنسیت کنه توضیح ...

اره دیگه میگن جنیناهدرمیرن ولی خب صددرصده

من دوپسر دارم کدوم روس برا تعین جنسیت درصدهبرا دختر؟هزینش چقده؟و درد داره؟

ای وی اف هزینش تا۸تومن میشه نه دردنداره تخمک کشی میکنن بابیهوشی بعدشم جنین انتقال میدن به رحمت ودوهفته استراحت نسبی...

عزیزم توی تاپیکتون دیدم درمورد سزارین استرس داشتین و دکترتون قبول نمیکرد،چی شد که راضی شدن؟و اینکه چند سال نازایی داشتین؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم توی تاپیکتون دیدم درمورد سزارین استرس داشتین و دکترتون قبول نمیکرد،چی شد که راضی شدن؟و اینکه چ ...

سلام فقط معجزه شد.تمام.نزدیک۵سال نازایی مشکل ازهمسرمه.اره وحشتناک استرس دادم واینکه یکی ازدلایلم بارداری با ای وی اف بودواینکه سونوبریچ خریدم وشانسم دیگه سونونشدم

سلام فقط معجزه شد.تمام.نزدیک۵سال نازایی مشکل ازهمسرمه.اره وحشتناک استرس دادم واینکه یکی ازدلایلم بار ...

منم ۴ سال و نیم نازایی داشتم و با ای وی اف باردار شدم...الانم هماتوم دارم و جفتمم پایینه و بچه فعلا بریچه ولی میدونم ممکنه بچرخه تو هفته های بالاتر...

عزیزم همین ای وی اف شدنمون دلیلی برای سزارین نیست؟یعنی قانع نمیشن با این شرایط؟من خیلی استرس دارم اصلا نمیخوام با این شرایط طبیعی زایمان کنم...واقعا نمیدونم چیکارکنم😥

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2706