2733
2734
عنوان

چرا بعضیا انقد بدجنسن؟

361 بازدید | 43 پست

ما یه شهر دور از خانواده شوهرم ، دور یعنی ۱۵۰۰،۱۶۰۰ کیلومتر زندگی می کنیم.

خانواده خودم که مادر و‌ پدرم فوت شدن و فقط یه داداش و خواهر مونده برام که اونام شهرای مختلفن.

خانواده شوهرم شامل پدر و مادرش که پیرن ، خواهرش که مجرده و ۴ تا جاری که همسن و سالیم تقریبا و فقط یکی دهه پنجاهیه و از ما بزرگتره.

توی این مدت خانواده اش حتی یه بار به من تعارف نکردن که چیزی لازم نداری یا دلت نمی خواد برات بفرستیم، چون اینجا خیلی از محصولات نیست و اکثر خانواده ها وسایل می فرستند ، اما مثلا جاریم زنگ می زنه به من که برو برا خواهرم بگرد ببین اونجا مولفیکس چنده که اگه بصرفه برام بفرستی ، یا مثلا همسرم براشون خرما و چک و اینا می فرسته ، حتی شده زنگ می زنن فلان دارو رو برامون پیدا کنید بفرستید .

اما نه یه تعارف می کنن شما چیزی لازم ندارین، چیزی دلتون نمی خواد و... خدا رو شکر مام احتیاجی نداریم و چشممون به دستشون نیست ، ولی خب تعارف که کسی و نکشته.

برا زایمانمم اصلا به روی خودشون نیاوردن که یه تعارف بزنن ما بیایم و اینا .

حالا امشب برادر شوهر ۵۰ سالم زنگ زده به شوهرم میگه زنتو بردار بیار اینجا زایمان کنه ، فک کنین من چند روز دیگه موقع زایمانمه ، و اینکه چون شاغلم تا دو روز پیش سرکار می رفتم ، چون مرخصی نداشتم و تو اردیبهشت همه مرخصیمو رفتیم خونه مادرشوهرم و شوهرم کاراشونو انجام داد.

تازه با یه حالت پررویی میگه بیاد اینجا ، جالبه اونا که سالمن نمیان اما از من که چند روز دیگه زایمانمه توقع دارن ۲۶ ساعت بشینم  تو ماشین برم اونجا ، در صورتی که همش دراز کشم خصوصا اینکه نی نی بریچه و بهم فشار میاره .

خیلی اعصابم خورد شد دست خودشونو تو این روزای آخر پیش میندازن که ما تعارف کردیم .

نمی دونم واقعا اینا بی شعورن یا خودشونو به بی شعوری می زنن ، تا الان که تعارف نکردن که ما بیایم ، الانم که ۸،۹ روز مونده به زایمانم تعارف الکی میزنن که شما بیاین انگار یه ساعت راهه ، جالبه خودشون میگن راه دوره ما سختمونه بیایم 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

راستش من چیز بدی ندیدم یه کم حساس شدی روزای آخر.

همون جور که اونا راحت میگن فلان چیز رو بخرین ، شما هم راحت بگید .

اصلا بعضی تعارف ها بی خوده . این نظر منه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

عزیزم تعارفی کرده جدی نگیر

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

الهی عزیزم غصه نخور اگه گرگان سمنان یا شاهرودی خودم میام پیشت شما هم عین خواهرم از کی تا حالا خانواده شوهر مضل آدمیزاد تعارف می کنن که این بار دومشون باشه غصه نخور فداتشم به درک ولشون کن مهم خودت و نینی و شوشویی

استارتر عزیز ازصمیم قلب بخاطرامضات برات صلوات فرستادم لطفا سر زایمان ماهم دعاکنید خدا بهمون نی نی سالم و صالح و خوش قدم بده.. من تازه چندروزه اقدام کردم اما تحمل و طاقته انتظاروندارم🙈

خدایا هیچوقت تنهام نذاشتی
2740
راستش من چیز بدی ندیدم یه کم حساس شدی روزای آخر. همون جور که اونا راحت میگن فلان چیز رو بخرین ، شما ...

شهر ما یه خوراکی محلی داره به اصرار من یه بار به برادر شوهرم گفتیم انقد غر زد .

اصلا همسرم تو روشون نمی بینه بگه چیزی برام بفرستید، شده به غریبه بگه یه خانواده اش نمی گه

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
تعارف نکنن اون طوری می گی تعارف کنن اینطوری🤔

تعارف و ۵ روز قبل زایمان نمی کنن، بماند که یه ماهه کلا همشون گم شدن حتی یه زنگ یا پیامم ندادن

شما کجاید مگه کدوم شهر 

جنوب

عزیزم تعارفی کرده جدی نگیر

اخه تعارف یه هفته قبل زایمان؟ اونم همسرم زنگ زد وگرنه یه ماهه که کل خانواده اش گم شدن نه زنگ نه پیام نه هیچی 

2706