2752
2734
غذاها رو طول هفته خیلی سبک درست میکنم گاهی غذا از بیرون میگیرم تمیزی خونه هم آخر هفته . دیگه سعی میک ...

اینجوری باید حتما همسرت کمک کنه

سخته

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علاقه نیست یکی کار اصلی خودمه که درامدم ازشه  یکی هم یه جورایی از سر اجبار و اینکه اشنا بود قب ...

تفریح چیکار میکنی

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
2731

اره واقعا سنگینه. 

اما ترجیح میدم این سنگینی رو تحمل کنم تا شغلم رو رهاکنم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
خیلی سخته من خودم هم شاغلم هم خانه دار هم بچه دار ولی خوب باهاش کنار اومدم و این سختی رو در کنار است ...

بچتون کوچیکه یا بزرگ؟چجوری از پس غذا و مدرسه اش بر میای

ی کم توضیح میدی چون منم میخام دخترم ۷ ساله بشه شاغل بشم

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔

من کارمندم و خانه دار 

تنها حسنش اینه که اگه شوهرت خسیسه و پول کافی نمیده یا خرجایی که دوست داری نمیکنه خودن خودکفایی ولی خب زنی که خرج نداره ارج نداره

ولی اگه مثل شوهر من اصلا اهل کمک کردن نباشه حتی تو مریضی جز فرسودگی و خستگی و بعد مدتی افسردگی هیچی برات نداره چون تو کار کردی همو رو تو زندگی با یه نرد قدر نشناس هول خرج کردی نه چیزی داری نه روحیه ای

کلا تو ازدواج حواست رو جمع کن اینقدر که به خصوصیات رفتاری طرف دقت میکنی نیاز نیست به سوادش و شغلش فکر کنی

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
با همه اینا من بازم تایم بیکاری زیادی دارم که به ادم حس مفید نبودن رو میده

بستگی به روحیه داره،  من خودم وقتی تو خونه میمونم افسرده میشم ولی خواهرم عاشق خونه داریه.  نمیشه یه نسخه پیچید.  در نهایت مهم خوشحالیه....