2733
2734

گف مال یه شهر دیگس این یه ساله باهاش چت مبکنم مث رفیقمه رل نیس گف عکسمم بهش دادم..گف ولی ب مامان نگی..هرچی بهش گفتم این راه اشتباهه تو لاید درست بخونی من این راهو رفتم الان پشیمونم از گذشتم اون حرف خودشو میزد گف نمیتونم چت نکنم ..حالم بده ..میدونم من هرچبم بگم کار خودشو میکن بهش گفتم خونواده بت اعتماد دارن خرابش نکن گوش نمیکرد گف من کاری نمیکنم اون شهر دیگس فقط چته گفتم خو از چت شرو میش ...من خودمم مث اون بودم هرچب خونواده نصیحام میکردن گوش نکردم اهل دوسپسر فلان بودم ولی ساده بودم همه فهمیدن ..خاهرم میگ تو ساده بودی فهمبدن من نمیزارم کسی بفهمه ..حالم بد شد دوس نداشتم اینجور باشه لعنت ب پسرا🤧😪😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو این سن گوش نکردن و لجبازی عادیه سعی کن از دید اون به ماجرا نگاه کنی و بازبون خودش صحبت کنی ، منظورم اینه که جوری حرف بزنی انگار همسنشی ، مثل یک دوست 

وابستگی که ایجاد شه سخته کمتر بشه

به بهونه های مختلف سعی کن مشغولش کنی به کارهای مختلف که کمتر سمت گوشی بره

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

من خودم ۱۸ سالمه زمانی ک ۱۴ سالم بود با کلی پسر میحرفیدم‌ خداروشکر کسی نفهمید خودمو جمع جور کردم تا اینکه تو ۱۷ سالگی بعد مدت ها ی پسر مذهبی پیام داد منم گول مذهبی بودنش‌ رو خوردم ولی دوباره تونستم حداقل بخاطر عذاب وجدان بخاطر اعتمادی که پدر مادرم بهم داشتن تمومش کنم دیگه کلا سمت پسر نمیرم هیچ نسبت بهشون گارد دارم🤣

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
گوش نمیده باور کن منم ی خاهر دارم لو رف اخرش کتکم خورد گوشیشو گرفدن ازش الانم با اک من میحرفه باهاش ...

اره میدونم من خودمم همبن بودم انقد زدنم انقد نصیحت انقد گوشی گرفتن من شر بودم 

2706