2733
2734
انگیزه جان اگه شوهرت دوست داره به مادرش پول بده که شما نباید جلوشو بگیری
این تو رابطه ات با شوهرت اثر بد میذاره
اتفاقا استقبال کن بگو چقدر خوب که بهش میرسی
اما این هم بگو که جلوی جمع به تو هم عیدی بده
مهربونی جون جواب سوگول جون هم خوبه وقتی امام رضا بطلبند بقیه اسباب سفر رو هم خودشون جور میکنن واسه ادم

یکی از بچه ها گفت خواهر شوهراش هر چند وقت یک بار میان خونشو تمیز میکنن و میرن
بابا ای ول داری
بابا عروس سالار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی خیلی از دستشون ناراحتم...ناراحتی اعصاب گرفتم.تو یکسال فقط سه بار رفتم خونشون.اونم با زور.میرم اونجا میگرنم عود میکنه.حالت تهوع میگیرم انگار یه نفر گلومو دو دستی فشار میده.وای اگه قیافمو ببینید زشترین حالت ممکن میشم...خلاصه اونجا میشه جهنم خودشونم مامورایعذاب دادن من.........
هلیا جان دقیقا مثل مادرشوهر من که فکر می کنه تمام دخترای شهرمون عاشق پسرشن و جلوی جاری ام ( زن همین برادر شوهرم )!!!!!!!!!!!!ده ها بار تعریف می کنه می خواسته یه جراح قلب برای برادرشوهرم بگیره ( برادرشوهرم فوق لیسانس داره و در حال حاضر بیکاره ) . باورت نمی شه فکر می کنه تمام دخترای خشگل و تحصیل کرده و پولدار شهر عاشق برادر شوهرمن . حالا برادرشوهر من قدش 165 و وزنش 55 . یه بار به شوشو گفتم بابا درست نیست مامانت همه جا میشینه این حرفا رو می گه . اگه به گوش این دخترا یا خانواده هاشون برسه می دونی چه فتنه ای به پا میشه . اخه چند بار خودم دیدم که برای چند نفری تعریف می کرد داشتن مسخره اش می کردن .
ولی بیخیال . در مورد برادر شوهرت دعا کن خوشبخت بشه و زن خوبی گیرش بیاد . نذار اتش خشمت از مادرشوهرت دامن برادر شوهرتو بگیره . خود مادرشوهرت می دونن که چقدر از هر لحاظ خوبی عمدا اینا رو می گن ولی به نظر من اصلا اجازه نده جلوی خودت این حرفا رو بزنن . اگه جلوی خودت گفتن خیلی راحت بگو منظورتون منم ؟
2740
اگه من بیخیالشون بشم و کاری باهاشون نداشته باشم اونا با من کار دارن.....باورتون میشه من 6 ساله عروسشون شدم یبار نشده برم خونشون و مادرشوهرم بیاد 5 دقه بشینه کنارم.....همش میرفت سراغ کاراش یعنی توام پاشو کمک....اگه ام نری وای خدا بدادت برسه همونجا گریت میندازن
مامان ایلیا جان ممنون که جواب دادی بعضی وقتا هم جلوی من به شوهرم غر میزنن اینقدر اعصابم خورد میشه دوست دارم حداقل اگه میخوان به پسرشون چیزی بگن جلوی من نگن ولی جلوی همه به هر کی بخوان غرشونو میزنن خیلی بده.

متوجه منظورت میشم هلیا جان . متاسفانه مادرشوهر منم اینطوریه. خیلی پسرهاش رو خرد می کنه . اصلا ملاحظه سن و سال و موقعیتشون رو نمی کنه . خواهر شوهرم که خیلی راحت جلوی ما به برادراش تیکه می اندازه ( 7 سال از شوشو کوچیکتره ) . اوایل من عکس العملی نشون نمی داد و همیشه طرف مادرشوشو رو می گرفتم اما مدتیه طرف شوشو رو می گیرم اونا هم یه کم خودشون رو جمع می کنن . ولی کلن هر کاری کردن خودتو بی تفاوت نشون بده . مثلا به شوشوت غر می زنن شما پاشو برو تو حیاط یا اتاق دیگه یا بعد مدتی سوالی چیزی از شوهرت بپرس که حرف مادرشوهرت ناتمام بمونه . ولی کلا بعضیا مدلشون اینجوریه . فدای سرت ولشون کن و خوش باش

اذینا جان واقعا متاسف برای شرایطی که داری . بعضی ها روح خیلی کوچیکی دارن و ظرفیت وجودی شون پایینه . کاریش نمی شه کرد . شما نمی تونی ظرفیت وجودی این افراد رو بالا ببری پس سعی کن خودت صبرت زیاد بشه . هر روز و شب ذکر یا صابر رو زیاد بگو . صبر ادم رو زیاد می کنه .
اصلا نباید تحمل کنی مجبور نیستی مگه ما چقدر زنده ایم که اونم باحرص و عذاب باشه برن به جهنم ...باشون قطع رابطه کن مثل من الانم 1سال زندگیم آرومه همسرمم فهمیده دیگه زیاد اصرار نمیکنه ...