2733
2739
انگیزه جان به شوشوت می گفتی ما هم رسم نداریم به مادرشوهر سوغاتی بدیم ( مثل شما که رسم ندارین مادرشوهر به عروس سوغاتی بده ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعدم به مادرشوهرت می گفتی شوشو بهم گفته شما رسمتونه نه مادرشوهر برا عروس سوغات می یاره و نه عروس برای مادرشوهر . منم دیدم رسمتونه به شوشو گفتم باشه هر جور صلاح می دونی . ولی چون ما رسم داریم هم مادر برای دخترش سوغاتی میاره و هم دختر برای مادرش ، منم کلی سوغاتی برای مامان اوردم . اگه مادرشوهرت اعتراضی کردن نرم نرمک بهشون یاداوری می کردی که ایشون هم برای شما از مشهد سوغاتی نیاوردن . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ چقدر حال کردم با جوابم . ولی شوخی کردم . ولش کن رفتی مشهد و مهمون امام رضا بودی . این حرفا رو بریز دور . بالاخره هممون باید بابت بدجنس بازی هامون به خدا جواب پس بدیم . حیفه مادرشوهرت تو این قسمت راحت در بره !!!!!!!!!!!!!!!!!!! بذار پرونده اعمالش وزین و سنگین باشه تا حسابی مجبور به پاسخگویی بشه . خخخخخخخخخخخخ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهربونى من اکه جات بودم میکفتم خونه حرم امام رضا نداره برم زیارت کنم و وقتى اونکه ادم بزرکى طلبیده من و امثال منو دیکه فکر کردن و نکردن به همه جى در سفر مسخره است
در مورد دل خوش بودن و نبودن و سفر رفتن ادمها متفاوت فکر میکنن.
چراغى رو که ایزد برفروزد هر انکه پف کند ریشش بسوزد
2731
برا عیدی هم مادر شوشو میگه کسی به عروس عیدی نمیده ولی شوشو به مادرش عیدی میده من ناراحت میشم به شوشو میگم بزرگترا به کوچیکا عیدی میدن تو خونه شما برعکسه البته شوشو جلو من نمیده وقتی ازش می پرسم چقدر دادی دیوار حاشا براش بلنده جواب یادتون نره
برا عیدی هم مادر شوشو میگه کسی به عروس عیدی نمیده ولی شوشو به مادرش عیدی میده من ناراحت میشم به شوشو میگم بزرگترا به کوچیکا عیدی میدن تو خونه شما برعکسه البته شوشو جلو من نمیده وقتی ازش می پرسم چقدر دادی دیوار حاشا براش بلنده جواب یادتون نره
2738
سلام منم گاهی وقتا از دست حرفای مادرشوهرم و خواهر شوشو خیلی دلم میگیره منم همون موقع جواب نمیدم میگم اگه بگم اونا ده تای دیگه میگن رومون خیلی به هم باز میشه.ولی اینجوری هم خودمو خیلی میخورم.
من الان تنها عروس خانواده ام.میخوان برای برادر شوهرم زن بگیرن مادر شوهرم میگه این پسرم مثل پسر اولی نیست گفته زنش باید درشت باشه خوشگل باشه خونوادش پدر مادرش همه چیزش خوب باشه پسر اولم (شوهر من) اینجوری نبود .در صورتی که من تعریف از خود نباشه از بین دختراش خوشگلترم زیاد هیکلی نیستم ولی قد و وزنم مناسبه
اخلاقم خوبه شوهرم دوستم داره خانوادم جوان من بچه اولم خلاصه از همه نظر خیلی خوبیم .برادر شوهرم از شوهرم ریزتر و خیلی سبزه و قیافه خوبی هم نداره ولی اینقدر ازش تعریف میکنن چندساله دنبال زن میگردن هنوز پیدا نکردن
منم بهشون گفتم زنش باید به پسرتون بخوره هیکلی باشه که به هم نمیان.
نمیدونم دیگه چی بهشون بگم
مهربونی جون
به مادر شوهرت بگو اتفاقا مسافرت رفتن دل خوش میخواد

در مورد کسانی که میگن شوهرت چرا لاغره مگه بهش نمیرسی
جواب بدین اتفاقا کلی رسیدم تا این شده
من که میگم اتفاقا همش داره رژیم میگیره تا به وزن قبل عروسی اش برسه اما نمیرسه!!!
در مورد اینکه به عروس عیدی نمیدن عجب چیزی تا به حال نشنیده بودم
خوب ولی چیزی که رسمه کاریش نمیشه کرد

اما تو میتونی به شوهرت بگی جلو خانوادش بهت عیدی بده تا اونها هم یاد بگیرن یاد هم نگرفتن هم عیب نداره همین کار خودش خوبه
2706