2733
2734
عنوان

دوتا خاستگار باهم

442 بازدید | 26 پست

تورا خدا برام دعا کنید 

یه خاستگار دارم دو جلسه باهاش حرف زدم پسر خوبی بوده ولی درباره محل زندگی زیاد نپرسیدم قراره جلسه سوم بحث را باز کنم

خاستگار جدیدی پیدا شده اومدن شماره گرفتن که یه روز پسرشون را بیارن از طرفی پدرم بیشتر شناخت داره کار و زندگیشم شهر خودمه و اصل و نصب دار ....ولی پدرم میگه اگه قراره جلسه سومی در کار باشه و یجورایی تا الان پسره را خواستیش درستش نیست با خاستگار جدید حرف بزنی ولی مادرم ته دلش با خاستگار اولم نیست....با اومدن خاستگار جدید احساس میکنم موج منفی سمتم اومده واطرافیام خاستگار جدید را بیشتر تاییدش کردن

نه به ما که هیچی نداریم😊 نه شما که دوتادوتا دارین🤣🤣🤣

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

منم سالی ک عقد کردم ۲۳بهمن یادمه یه خواستگار داشتم فرداشم ۲۴بهمن یه خواستگار دیگه ک البته با دومی دوس بودم   تو اولی ب خودم نرسیدم از اتاق ب زور اومدم بیرون فرداش خوشگل خوش بو خوش پوش  

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
والا😐😐

اره بخدا🤣🤣 منظورم خواستگار درست وحسابیه..

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               

عزيزم منم وقتي شوهرم خواستگارم بود ي بنده خداي ديگه هم امد ك داروساز بود و ميلياردر و با اصل و نصب و اخلاق و خونه بالاشهر و ماشين خارجي مدل بالا از اين حرفا گفتن 

اما مامانم گفت نه ما فعلا ب يكي گفتيم بيان زشته وقتي هنوز يكي رو رد نكردي بعدي هم بياد اگ خواستگار ي جلسه اي بود يك چيزي اما تو الن با پسر مردم تلفني حرف ميزني راجب عقيده هاتون 

با اينكه هنوز خواستگار بود همسرم كاملا و فقط چون اون سر ايران بود تلفني حرف ميزديم نميشد بياد و بره 

وقتي هم امدن براي خواستگاري قطعي دلمون توي همون تلفنا رفته بود 🤣مث دوست دختر پسرا 

خودم خيلي الن راضي ترم از ازدواج با شوهرم

اما بنظرم كار مامانم اشتباه بود!اخه ما تعهدي ب كسي نداديم ولي مامانم ميگف فك كن اون الن بلند بشه بره يجايي خواستگاري تو بهت برنميخوره🤔😐

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔

چه زشتی داره مسئله یه روز دو  روز نیست که یه عمر زندگی هست دومی هم بگو بیاد بعد ببین  کدوم بهتره طرف سه جلسه اومده خواستگاری دیگه مگه رفته کره مریخ اومده که زشته سه جلسه اومده خب  اومده باشه   زیر سقف رفتن با یکی خیلی مسئله مهمی هست 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2706