2733
2739
عنوان

کودک هشت ماهه ،مامانا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اااا  چجوری خودشو میرسوند به هدف و اسباب بازیاش؟

دست وپاتکون میداد اما نمیتونس بره..دیگه مجبورشد راه بیفته...البته برا بچه شماهم هنو زوده...میشه وزنش رو بگید؟

برای سلامتی وعاقبت بخیری دخترم یه صلوات میفرستی   میخوام وزنم رو برسونم 58 من می تونم  وزن فعلی 68
فقط حرف دکتروقبول داشته باش بچه بابچه فرق داره

والا دکترش میگه تک فرمان انجام دادن و پاشدن نشستن از خالت خوابیده مال نه ده ماهگی هست خیلی خوبه که انجام میده اینکارارو

دیگه کم کم هم سینه خیز اینارو شروع میکنه و مال ماه نه به بعده اما دیدم بچه های دیگه نگرانم میکنه

خیلی از همسناش تو هفت ماهگی نمیتونن از خوابیده به تنهایی بشینن اما این میکنه شکر خدا 

اما اینش .....

2731
فک کنم 8500 عزیزم  اما الان مریضه لاغر شده فک کنم وزن کم کرده

دخترمن خیلی ضعیف بود..ماشاالله خوبه..مقایسه نکن...تواین ماه میتونه این مدلی بره ازخیلی بچه ها جلوتره

برای سلامتی وعاقبت بخیری دخترم یه صلوات میفرستی   میخوام وزنم رو برسونم 58 من می تونم  وزن فعلی 68
2740
اخه همه همسناش میرن  اینم خیلی شبطونه به هدفی که میذارم بی توجه نیست و تلاششو میکنه اما راستش ...

عزیزم مقایسه نکن بچت رو باکسی به کسی هم همچین اجازه ای نده دختر من نسبت به هم سناش هم زود نشت هم راه افتاد هم حرف زد تو فامیل سه تا بچه دیگه داشتیم که از دخترم بزرگتر بودن ولی اینکارارو نمیکردن یکیش یه باره بدون سینه خیز رفتن راه افتاد یکیش هنوز که هنوزه حدود ۲۰ ماهشه هنوز چهار دست و پا میره بچه ها با هم متفاوتن

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

سلام عزیزم دور سر دخترتون چنده الان؟ بردید مغز واعصاز؟ چکار کردید ممنون میشم پاسخ بدید

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706