2726
عنوان

کودک هشت ماهه ،مامانا بیاین لطفا

1033 بازدید | 30 پست

بچه من هشت ماه و خوردیه ایه 

همه کاراش خوبه ، منتهی سینه خیز و چهاردست و پا نمیره

سینه خیز رو با زور و نق و گریه یه کم میره ،اونم مدل ضربدری ، یعنی مثل سینه خیز رفتن سربازا ، با دست و پای برعکس هم ، یه چیزی مثل مدل شنا کرال

در عوض هرجا بخواد بره یا به هرچی برسه نشسته با با سن و پا میرسونه خودشو ، اصلا تمایلی به خوابیدن و سینه خیز اینا نداره 

از اول ماه هفت هم خودش از حالت خوابیده پا میشه میشینه واسه همین تا میخوابونمش که سینه خیز یا چهاردست پا تمرین کنه پا میشه میشینه و نشسته میره کم کم 

این مدلی راه رفتن و سینه خیز نرفتنش نگرانم کرده

کسی تجربه ای داره ؟ بگین لطفا

چه ربطی داره بعصی بچه ها اینجورین نگرانی نداره

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

عزیزم هیچ نگران نباش

بعضی بچه ها یهو راه میوفتن بدون سینه خیز و چاردست و پا و...

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران نباش همه بچه ها که مثل هم نیستن بعضیا اصلا چهاردست و پا نمیرن و یه دفعه راه میرن یا مدل های دیگه اصلا تو هیچ موردی با بچه های دیگه مقایسه نکن چون کاملا بچه ها متفاوتن 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی  
عزیزم هیچ نگران نباش بعضی بچه ها یهو راه میوفتن بدون سینه خیز و چاردست و پا و...

داریم اخه ؟ ببین الان هرچیو میگم بده میده ، بگم غذاتو بده میذاره دهن من، هرازگاهی بای بای میکنی ، دس دسی میکنه حدیدا یعنی هوشش خوبه ماشاالله ولی این داره دیوونم میکنه

همين كه تلاش ميكنه براي حركت كردن مهمه 

همين كه نشسته اي خودشو ميرسونه خوبه 

همه بچه ها جهاردست و پا نميرن يهو راه ميوفتن

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
داریم اخه ؟ ببین الان هرچیو میگم بده میده ، بگم غذاتو بده میذاره دهن من، هرازگاهی بای بای میکنی ، دس ...

اره بابا من فراوون دیدم بچه ای که هیچ کار نمیکنه یهو راه میوفته

دقیق یادم نیست

ولی یا خودم یا خواهرم همینجور بودیم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
اینجانمیتونن کمکت کنن واسه چکاپ که میبری به دکترش بگو

چرا 

اخه اینجا پر از مادره گفتم شاید کسی تحربه مشابه داشته باشه

دکترش گفت از نه به بعد 

ولی وقتی همسناشو میبینم نگران میشم

دخترمن نه چهاردست وپارف ونه سینه خیز یه دفعه راه افتاد...الان ۲۰ماهشه ...یک سال و دوماه بود که راه افتاد..همه میگفتن چرا چهاردست وپا نمیره فقط الکی منو عذاب میدادن

برای سلامتی وعاقبت بخیری دخترم یه صلوات میفرستی   میخوام وزنم رو برسونم 58 من می تونم  وزن فعلی 68
2706