2737
2739

تاپیکات از دم همش رویاپردازیه اون پیامی که از طرف شوهرت نوشتی توی تاپیکت که نصف شب از خونه زدی بیرون نوشته ی خودته. 😁😁 هیچ مردی توی عصبانیت نمیگه میدونی که عاشقتم و..... کلا همه تاپیکات سرکاریه مثلا میخوای نشون بدی شوهرت خیلی خاطرخواته و خیلی باکلاسین😂😂😂😂😂 بابا عاشق زیاد دیدیم این چیزایی که تو تعریف میکنی مال رمانه.😁😁😁 ملت انقد درگیر تاپیکای اینجا نشین ۹۹/۹۹ درصدشون سرکارین😤😤😤😤🕳

اشپز بانو کیه 

تاحالا تاپیکاشو ندیدم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو پر بازدیدا ؛  اگه شوهرتون روتون دست بلند کنه

مرسی عزیزم

برم بخونم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

شاید اینجوری باشه خب همه آدما که مث هم نیستن تاپیک اونو نخوندم کلا میگم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738

جدی هیچ مردی موقع دعوا نمیگه میدونی عاشقتم؟؟ من فک میکردم فقط شانس منه گیر بی احساسا میوفتم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

من دیدم همچین موردی.برا خر کردن میگن میدونی ک دوست دارم

‏مامانم يه جوري ميگه زودتر از ٢٥سالگي نميزارم ازدواج كني كه خواستگاراي پشت در داد زدن بادبان ها را بكشيییییییید، به عقب برميگرديم.. ( آناماریا)

همونی که خواهر دوستش بهش ابراز علاقه کرده بود و شوهرش ردش کرده بود و اونجا هم خیلی ناراحت شد همه گفتند خالی بندی است و خودش هردوتاشو فرستاده والا چی بگم قضاوت نمیکنم فقط خوندم و خوشحال شدم شوهرش دست رد زد به سینه خواهر دوستش

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین