2737
2739
عنوان

کاربر آشپز بانو کم ملتو سرکار بذار😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 6943 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بخون متوجه میشی . 

اتفاقا منم همش میگفتم تاپبک‌هاش سرکاریه تنها کاربری که خیلی تابلو بود بنظرم. هرچند خودمم کامنت میذاشتم و راهکار میدادم ولی بعدش دقت کردم متوجه شدم  سرکاریه آخه کدوم آدم عاقلی همه اسرار زندگیشو میریزه وسط دم به دیقه هم عکس خودش و شوهرشو میذاره و حتی تو پیام ها اسم همو صدا میزدن گندم و مازیار ...

بعد هم شوهرش واسه اینکه بهش برسه برده جایی بهش تجاوز کرده 😂😂

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
2728
دقیقا. شوهرم محکم رژم رو پاک کرد لبم پاره شد گفت غذا از بیرون گرفتم ناخونات خراب نشن صدات بلند نشه پ ...

والا کدوم مردیه هر روز اعصاب زنش و بهم بریزه ولی نذاره بچه بویی ببره و انقد رو بچه حساس باشه و اصلا کدوم زنی هست که با این همه فشار روحی بتونه جلو پسرش فیلم بازی کنه 

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
2738

واقعا باید از خودتون خجالت بکشین :// 

یه جو فکر کنین بعد حرف بزنینچرا شوهرش انقدر رو بچه حساسه؟ یذره مطالعات وانشناسی کنین میفهمین 

چون آشپز بانو حرفی نزد ولی احتمالا بچگیش مادر و پدرش همه دعوا هارو جلدی اون میکردن... اون بچه یه تایپ زخم خورده شده که الانم اینه 

و مشکل کنترل اعصاب و حساسیت بالا رو زنش داره :| 

آشپز بانوی بیچاره از خونه زده بیرون با اون حال 

م عینن این مورد رو تو آشناهای خودم از بچگی دیدم   

درسته یه عده هستن که این چرت و پرتا براشون تفریحه 

ولی اگه اون مورد اشنای مام میومد حرفاشو اینجا میزد.. بهش میگفتین چرت و پرت... غافل از این که راست بود...

نه گلم این بدبختیا مال داستانا نیست.. اگه بود روانشناسا این همه روش تحقیق نمیکردن... نمیشد یه شاخه عدم تعادل روحی...کاش انقدر گناه مردمو نشوریم و بعد فکر حرف بزنیم :)