2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم چیکار کردی زخم سینه ات خوب شد؟ مال منم داغون شده سینه ام

سلام عزيزم

مشكل منم بخون وكمكم كن لطفا

ني ني من هنوز نتونسته سينه بگيره
يا شير خشك ميدم يا با رابط يا ميدوشم وبا شيشه شير ميدم
رابط هم نمي تونم ديگه چون بشدت درد ميكنه ،شقاق معلوم نيس ولي دردش شديده نميتونم واز دهنش ميكشم بيرون
ديگه كلافه شدم دلم به اين رابط خوش بود ك سينمو اذيت ميكنه😭😭😭😭
كسي هست ك مشاوره يا توصيه اي داشته باشه ك كمكم كنه ؟!!؟؟
كارش از قاشق وفنجون گذشته  مصرف شير خشكش رفته بالا
وشير خودم هم خيلي كم شده

سلام عزيزم مشكل منم بخون وكمكم كن لطفا  ني ني من هنوز نتونسته سينه بگيره يا شير خشك ميدم يا ب ...

سلام منم بچم سه ماه شده بخاطرزخم سینه نتونستم شیربدم کم میدادم درصورتیکه خیییلی شیرداشتم اماالان بزور۲وعده بشه اونم دیگه سینه نمیگیره  دکترمیگه رابط بگیرپنبه ریزگرفتم اصلن بدردنمیخوره چی بگیرم نمیدونم کسی جنس خوب ارزون سراغ داره

سلام منم بچم سه ماه شده بخاطرزخم سینه نتونستم شیربدم کم میدادم درصورتیکه خیییلی شیرداشتم اماالان بزو ...

والا ميگن مدلا بهترينه

من نوك سينم زخم نيس هم شيرم كمه وهم بلد نيس بگيره

الان هم فقط روز اول جواب داد اونم چون شير چند روز تو سينم بود

من weeهم دارم

ي مارك ديگه هم داشتم كلا اولين بارجواب دادن نميدونم بعدش شيرم كمتر ميشه يا بچها زوس نذارن

والا ميگن مدلا بهترينه من نوك سينم زخم نيس هم شيرم كمه وهم بلد نيس بگيره الان هم فقط روز اول جواب ...

ببخشیدمن هنوزنی نی سایتوبلدنیستم واسه همین پیامتونوندیدم ملاخیییلی گرونه ومنم متاسفانه شیرم کم شده الان چیکوگرفتم میگیره ولی بزرگه زیادنمیتونه تودهنش بگیره وشیرمم کمه

2740
ببخشیدمن هنوزنی نی سایتوبلدنیستم واسه همین پیامتونوندیدم ملاخیییلی گرونه ومنم متاسفانه شیرم کم شده ا ...

من مدلا خريدم بچم فقط روز اول خوب گرفت ومحكم خورد

بعد از اون ديگه مك نميزنه

گاز ميگيره ونوكشو تا ميكنه وميبنده

بچت چن وقتشه ؟شيشه هم ميدي?

من مدلا خريدم بچم فقط روز اول خوب گرفت ومحكم خورد بعد از اون ديگه مك نميزنه گاز ميگيره ونوكشو تا م ...

دخترم سه ماهونیمشه گلم من پنبه ریزگرفتم بعدش وی وچیکو پنبه ریزویبارگرفت خورددیگه نگرفت الان چیکوروبهترمیگیره ولی لامصب نوکش بزرگه زوددلشومیزنه انگارمیره توحلقش من نمیدونستم سایزداره گرچه فقط همینوداشت میدونی چرابهترمیگیره چون چیکوبرش خوردست اونای دیگه دورتادورگردن یعنی چیکریه حالت دوبال داره اول نگهش میداشتم مثل سینه شیردادن بعدشوهرم گفت همین کارت باعث میشه چفت نشه دستتوبردارفقط آروم نگه دارخوب بوداینطوری

ولی شیرمم خیلی کمه دنبال یه رابط هستم که کاملاشبیه سینه باشهامابازشیرنباشه مک نمیزنه خسته میشه واسه اونم بایدسرنگ بگیرم ببینم میشه ازطریق لوله تغذیه یاهمون لوله سوندوصل کنم،راستی بچه شماهم تو۳ماهگی کم غذاشده؟دخترم الان زیاااداشتهانداره نمیدونم چرا

من مدلا خريدم بچم فقط روز اول خوب گرفت ومحكم خورد بعد از اون ديگه مك نميزنه گاز ميگيره ونوكشو تا م ...

آره متاسفانه شیشه هم میدم دیگه عادت کرده نمیدونم چیکارکنم هم بگیره هم سینم مرتب شیرداشته باشه که خسته نشه ادامه بده

ولی شیرمم خیلی کمه دنبال یه رابط هستم که کاملاشبیه سینه باشهامابازشیرنباشه مک نمیزنه خسته میشه واسه ...

بچه من دوماهش هنوز نشده

من چن روزي ي بار شايد با رابط بگيره

سينه هام خيلي خيلي بزرگه وبلد نيستم باهاش شير بدم

شيشه اونت ميگن خوبه من تازه خريدم

اگه نتيجه گرفتم ميام بهت ميگم

لوله تغذيه خيلي خوبه اگه حوصله ووقتش رو داري

بچه من دوماهش هنوز نشده من چن روزي ي بار شايد با رابط بگيره سينه هام خيلي خيلي بزرگه وبلد نيستم با ...

والله چیکوخریدم شبیه سینه مادرولی ازاونم درست شیرنمیخوره شیشه شیریکه میخورده سرپستونکش سوراخ خییییلی ریزداره دخترم نمیتونی بافشارشیرراحت بخوره اینوتازه فهمیدم ازاول سینم شیرداشت تامیمکیدسری میپریدتوگلوش اینم باعث شدبیشتربهش شیشه بدم متاسفانه

بچه من دوماهش هنوز نشده من چن روزي ي بار شايد با رابط بگيره سينه هام خيلي خيلي بزرگه وبلد نيستم با ...

سلام عزیزم شما لوله تغذیه معده رو امتحان نکردین؟

آخه من هرکار کردم خوشش نیومد

میگم‌ شاید اشتباه استفاده کردم

2706