2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697449 بازدید | 41856 پست
سلام امروز روز وزن کشی بود  ناشتا بعد w.c وزن فعلی ۵۹/۱۰۰ تو یک ماه ۴کیلو ۱۰۰اضافه کردم وزن ...

طو ذهن من نمیگنجه ۱۳ کیلو تو۳ ماه ، تو که انقد خوب وزنت بالا میره چرا تا حالا گذاشتی لاغربمونی،حیفه؟من خیلی سخت وزنم میره بالا،راضی یم ب ماهی دو کیلو البته من کالری شماری نکردم تا حالا.فقط هرچی دم دستم بیاد میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طو ذهن من نمیگنجه ۱۳ کیلو تو۳ ماه ، تو که انقد خوب وزنت بالا میره چرا تا حالا گذاشتی لاغربمونی،حیفه؟ ...

من ماه اول ۴۶ رسوندم ب ۵۱

ماه دوم ۵۱ رسوندم ۵۵

ماه سوم ک امروز تموم شد ۵۵ شد ۵۹ 

کالری ماه اولم ۲۰۰۰بزور میزدم 

ماه دومم رسوندم ۲۸۰۰تا ۳۰۰۰

ماه سوم تا ۳۵۰۰ ی روزا ۴۰۰۰

تازه ی هفتشم کالری سماری نکردم تو عید وگرنه الان بالا ۶۰ بودم

بستگی ب بدنم داره من خودمم فک نمیکردم انقد پشتکار داشته باشم چون بی حوصله ترین بودم تو چاقی 

خلاصه ک الان نتیجه گرفتم و پرقدرت شدم فوت فنارو از بچه ها یاد گرفتم و تجربه کسب کردم❤

شماهم باید کالری شماری شروع کنی عزیزدلم ک تکونی بخوری😘

2728
ماشالله چقد عالب عزیزم میشه بگی برنامتون چی بود؟؟

ممنونم عزیزم

صبحانه: ی لواش کامل میخورم +عدسی پرچرب ک توش قلم‌ یا پاچه گاو میندازم یاحلیم یا آش رشته ۱۰قاشق یا ۱۵تا یا املت 

میان وعده:شیر محلی +خرما یا کیک یا نون خامه ای 

ناهار:حتما برنج ۱۵ تا ۲۰قاشق +خورشت و سالاد کاهو پرسس

میان وعده:اگه غذا باشه غذا میخورم یا کتلت یا کوکو سیب زمینی درست میکنم

شام:۹۹درصد برنج اگه نشد ی لواش و نصفی بعلاوه اون غذا 

میان وعده:بستنی+شیره انگور شیرمحلی ساقه طلایی 

سلام مامان ارسام جان خوبی تو عزیز؟ نیستی کم پیدایی؟همه وزنشون بالا رفت الا من و تو ،حالا جالبیش اینه ...

وهار جان یک سال بود وزنم رو 60 استپ کرده بود 

بعد از یک سال شدم 63

چون الان دیگ لاغر نیستم واسه همین زیاد تلاش نمیکنم 

راستشو بخوای اراده قبلو ندارم 20کیلو اضافه کردم بیشتر از این درتوانم نیست دیگ 

خدایاشکرت که همیشه حواست بهم هست❤❤❤
2738
پالوش جان چ خبر خوبی؟ وزنت ب کجا رسید؟ من که رو ۶۵ و ۶۴ موندم.

وهارجان،منم رو61،62موندم نمیدونم چرااضافه نمیکنم البته دیگه بایدبالای 3000بزنم اضافه شم الانم ک روزه م امروزتونستم فقط 2200بزنم

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169

دوستان دیگه چالش تموم شد؟ نباید کالری روزانمونو بگیم؟ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706