2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 699518 بازدید | 41856 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۱۸۸۲ کالری تثبیتت با سطح فعالیت کمه ک برا چاق شدن باید ۲۹۸۲ کالری مصرف کنی. ۲۱۲۲ کالری تثبیت با سطح ...

خیلی خیلی ممنون الان دیگه خوب متوجه شدم ی اسکرین بگیرم ک داشته باشم آره شماراست میگی بایدبالای 3000کالری بزنم ک زودب نتیجه برسم،اولدوزجان شماروزه میگیری ازافطارتاسحری چقدکالری میزنید؟

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169
2731
خیلی خیلی ممنون الان دیگه خوب متوجه شدم ی اسکرین بگیرم ک داشته باشم آره شماراست میگی بایدبالای 3000ک ...

اگه یکم بخودت فشار بیاری و بالای ۳۰۰۰ بزنی فوری نتیجه میگیری.

من تقریبا سحری ۸۰۰ کالری میزنم با نون و خرما و مربا نون زیاد میخورم

افطارم حول و حوش ۲۲۰۰ اینا میخورم برنج و خورشت زیاد میخورم گردو و خرما و بامیه نون و سیب زمینی کلا ۳۰۰۰ رو میرسونم چون کمتر بخورم نمیتونم راحت روزه بگیرم فشارم همش میفته

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
2740
اگه یکم بخودت فشار بیاری و بالای ۳۰۰۰ بزنی فوری نتیجه میگیری. من تقریبا سحری ۸۰۰ کالری میزنم با نون ...

آفرین ب تو،خیلی عالیه ک منم ازفرداروزه میگیرم ولی یکم میترسم نتونم کالری هدفموبزنم ازی طرفم معذبم ک نگیرم ولی شماخیلی خوب میتونین 3000عالیه واقعا

آفرین ب تو،خیلی عالیه ک منم ازفرداروزه میگیرم ولی یکم میترسم نتونم کالری هدفموبزنم ازی طرفم معذبم ک ...

عزیزم منم اول میگفتم نمیتونم حتی دیروز ک اولین زوزه بود یکم سختم بود خوردن معدم داشت میترکید بزور میخوردم ولی امروز نسبتا اشتهام خوبتره 

روز بروز بدن عادت میکنه.

واینکه شوهرم دیشب کم غذا خورد خیلی اذ ت شد امروز ولی من خداروشکر زیاد اذیت نشدم 

درسته روزه رو میگیریم یکم گشنگی تشنگیم بکشیم علاوه بر تزکیه نفس و نزدیکی به خدا .😀

ولی من با کارای خونه و فشار پایین خودم بالای ۳۰۰۰ نخورم میمیرم

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       

کالری امروز ۳۳۵۸ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
عزیزم منم اول میگفتم نمیتونم حتی دیروز ک اولین زوزه بود یکم سختم بود خوردن معدم داشت میترکید بزور می ...

خیلی خوبه موفق باشی،ان شالله منم میتونم

سلام وهار مهربون چطوری خانومی✋❤❤❤❤

سلام مامان ارسام جان خوبی تو عزیز؟ نیستی کم پیدایی؟همه وزنشون بالا رفت الا من و تو ،حالا جالبیش اینه ما یار قدیمی تاپیک هم هستیم، ولی رو وزن مون موندیم بابا ی اراده ای ، همتی، تلاشی   

2706