2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697951 بازدید | 41856 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امروز ترکوندم ۲۰۰۰کالری جالب که حسابیم گرسنه ام

ماشالله چیا خوردی اینقد پرکالری؟

من از صبح 3تا نون لواش و نیمرو و آبگوشت خوردم 1500کالری

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
ماشالله چیا خوردی اینقد پرکالری؟ من از صبح 3تا نون لواش و نیمرو و آبگوشت خوردم 1500کالری

کره

مربا

ترخینه

خرما

برنج و چنجه

شیر

ویفر

کنجد

تخمه

پرتقال

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
2740

سلام بچه ها امروز بعد از مدت ها کالری شماری کردم ۲۸۲۴ کالری امروز من  قبلا اصلا غذا نمیخوردم در طول روز فقط چند قاشق ناهار  فک میکنم اثر این قرصی هست ک گرفتم     

♥️

سلام بچه ها امروز چقد کالری زدید؟؟

من ۲۷۰۴ ببینم فردا ۳۰۰۰ میزنم به امید خدا

من حتما باید تو ۴۰ روز ۱۰ کیلو اضافه کنم 

قبلا تونستم بازم میتونمم😎

خدایا من که واست بندگی نکردم ...ولی تو خدایی کن ....تو بگذر...منم انسان حتمی الخطا....الهی العفو....🙏