2733
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697339 بازدید | 41856 پست
170 60  خوبم ولی شوهرم میگه چاق شو 🙄

هم قدیم 

بله وزنتون خوبه به نسبت قدتون 

به هرحال مهم اینه ک خودتون راضی باشید 

اول خودت بعد نظر شوهرت 

ولی اگر خیلی اصرار به چاق شدن داری صفحه ۱۰۰۰ لینک خلاصه تاپیک هست اون رو بخون اگر سوالی بود در خدمتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سلام ماه پیشونی جونم، خوبی؟ منم یار قدیمی😄 چقدر وزن اضافه کردی از 2 سال پیش تاحالا؟؟؟ 

سلام من به تو یار قدیمی  خوبی عزیزم دلمون برات تنگ شده بود من که والا فکر کنم دوکیلو فقط  شمابودی حامله شدی درسته؟ نی نی الان چند ماهشه؟

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2731
سلام من 16ساله هستم و قد 156و وزن 41 میخوام حداقل به 45یا 47برسم راهنمایی لطفا 🙏🙏🙏💖

سلام خوش اومدی صفحه 1000 لینک خلاصه تاپیک هست اونو برای شروع بخون

سلام دوستان ... من ب خاطر لاغریم و این ک چند ساااله دارم تلاش میکنم ی گرم اضافه نمیکنم رفتم آزمایش ...

کمکاری معمولا چاق میکنه اما تو مواردی هم ممکنه ادمای لاغر کم کاری داشته باشن 

2738

خشونت علیه زنان همیشه یک چشم کبود  و دندان شکسته و دماغ خوی نیست

خشونت اضطرابی ست که در جان زن است

که فکر میکند باید لاغر تر باشد ،چاق تر باشد ، زیبا تر باشد ، خوشحال تر باشد ، سنگین تر باشد ، خانه دار تر باشد ،عاقل تر باشد...

خشونت آن چیزی است که زن نیست

و فکر میکند باید باشد !

خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد و اطرافیان کافی باشد ....

👆این متن رو خیلی دوستش دارم به نظرم خوندش برای هر انسانی واجبه چه مرد چه زن 

باید همگی به سبک خودمون زندگی کنیم خودمونو برای راضی نگه داشتن دیگران تباه نکنیم 

آرامش درونی بهترین چیزیه ک هرکسی میتونه داشته باشه 

خودتونو دوست داشته باشید و هرکاری ک میکنید در مرحله اول ببینید راضی به انجامش هستید یا خیر

سلام منم قد 164 وزن 48 توی دوران شیر دهی هم هستم،میخوام چاق بشم

سلام 

تو دروان شیردهی چاق شدم یکم سخته باید تلاش بیشتری بکنید و چیزای سالم بخورید ک ضرر نرسونه به نی نی 

عرضم به حضورتون ک صفحه ۱۰۰۰ لینک خلاصه تاپیک هست 

اون رو بخونید سوالی بود بپرسید 

حدودا ۲۵۰۰ کالری در روز دریافت کنی راحت چاق میشی

2706