2737
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 698051 بازدید | 41856 پست
چندروز نخوردم امروز توجه کنم ببینم رنگ عوض میکنم وقتی میخورم یا نه نتیجه تحقییات رو خدمتتون عارض میش ...

امرو زرفتم ایرانیش گیرم نیومد حالا چیکار کنم؟ راستی من تو یخچال نذاشتم بنظرتون خراب میشه؟

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز از خودم نسبتا راضی بودم صبحانه کرم کاکائو با نون میان وعده خرما بادوم ناهار یه کوچولو بیشتر خوردم عصر دو تا پفک لینا کوچولو   و یه قاچ هندونه شام باز دوباره برنج. همینا...

قبل غذا میخوردم وای تر و خدا نخور حالا که اینو گفته من پسرم یک سال و نیمش بود فک کنم خیلیم کم شیر می ...

نه دیگه نمیخورم جوانه گندم میخورم اماسویق دوسه باری خوردم شماخوردی تاثیری داشت؟

2731

من تا الان 11کیلو وزن اضافه کردم ولی اصلا لباسام بهم تنگ نشدن با لباس خونگی خوبم ولی با مانتو هنوز خیلی لاغر دیده میشم 😕 به نظر شماقد 167 وزنم باید چند باشه خودم فک میکنم 65 خوبه 

2738
من تا الان 11کیلو وزن اضافه کردم ولی اصلا لباسام بهم تنگ نشدن با لباس خونگی خوبم ولی با مانتو هنوز خ ...

اره بین شصت پنج تا شصت و هشت خوبه

دیروز مسموم شدم گرمازده هم شدم فقط خوابیدم هیچی نتونستم بخورم😢 امروزم اشتهام صفره کمککککک😔

ای وای طبیعیه عزیزم که اشتها نداشته باشی به خودت استراحت بده یواش یواش شروع کن به خوردن

امرو زرفتم ایرانیش گیرم نیومد حالا چیکار کنم؟ راستی من تو یخچال نذاشتم بنظرتون خراب میشه؟

من تو یخچال نمیذارم اصلا همینجوری توی کابینته.والا داروخانه ها همشون دارن اینی که من خریدم.چون من قبل اینکه بخرم از چندجا راجبش سوال کردم داشتن

✨در انتظار معجزه✨
من تا الان 11کیلو وزن اضافه کردم ولی اصلا لباسام بهم تنگ نشدن با لباس خونگی خوبم ولی با مانتو هنوز خ ...

الان چندی.من میخوام ب ۷۰برسم ک وقتی رژیمو ول کنم حداقل چن کیلو کم میکنم.ب ۶۵برسم ثابت.

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
2706