2733
2739
عنوان

از بردن لک و کک و مک با پاکسازی کبد

20955 بازدید | 39 پست

ساام

خانمهای عزیز کسی تابحال با پاکسازی کبد لک و کک و مک صورتشو تونسته از بین ببره؟ 

لطفا اگه تجربه موفق یا ناموفقی در ابن زمینه دارید بنویسید

ممنون

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

اگه کسی بلده بگه‌ منم کک و مک داره صورتم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم کک و مک داره صورتم امیداورم این راه جواب بده

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

من کک ومک ندارم ولی بخاطر پاکسازی کبدم عرق کاسنی وشاطره میخورم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
متاسفانه با پاکسازی کبد از بین نمیره   من مدت هاست دارم کبدم رو پاکسازی میکنم اما صبح ها فقط م ...

ای بابا  امیدم به پاکسازی کبد بود

متاسفانه با پاکسازی کبد از بین نمیره   من مدت هاست دارم کبدم رو پاکسازی میکنم اما صبح ها فقط م ...

چیا میخوری

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

شما پاکسازی رو به قصد کک و مک انجام دادی؟ 

ظاهرا برای جوشای صورت جواب میده

من جوش ندارم ولی لک و کک و مک دارم

چیا میخوری

یه مدت عرق کاسنی خوردم 

بعدش شیکورین که عرق کاسنی و شاه تره و بید هستش 

اولش کبدم مشکوک بود به کبد چرب اما بعدش که رفتم سونو گفتن سالمه . یه مدت هم وبتامین ای مصرف کردم اون خوب بود ولی چاقم میکرد 

هیچ  
یه مدت عرق کاسنی خوردم  بعدش شیکورین که عرق کاسنی و شاه تره و بید هستش  اولش کبدم مشکوک ...

پوستت روشن تر نشده؟

من هم پوستم خیلی گرفته شده یعنی یه جورایی انگار زرد شدم نمیدونم چجوری بگم دلم میخاد پاک کن دستم بگیرم پوستمو پاک کنم

هوممممم ... کاش میشد! 

هم اینکه هی داره به لک و کک و مکام اضافه میشه

من هم پوستم خیلی گرفته شده یعنی یه جورایی انگار زرد شدم نمیدونم چجوری بگم دلم میخاد پاک کن دستم بگیر ...

پوستت سفیده؟ضدافتاب استفاده میکنی؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

رفتم دکتر پوست بهم گفت پوستت شاداب نیست در آستانه افتادنه! گفت کاملا مشخصه که آب کم میخوری! 

راستم میگفت مصرف آبم صفره

یه سری داروی لایه بردار و ... نوشت ولی چون میخام برای بارداری اقدام کنم نخریدمشون

2706