2737
2734
عنوان

درمان هماتوم بارداری...درصورتی که دکتری هیچ کارز نتونستن برام کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 109399 بازدید | 376 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم،ان شالله که بخیر میگذره و به سلامت بغلش میکنی. مادری یعنی سختی. بی خبر نزارمون

ممنونم 

من بعد امپول و مصرف شیاف و قرص که ادامه داره یه هفته خونریزیم قطع شد و کم و بیش لک قهوه ای داشتم اما بعد یه هفته باز حالت خون ادراری دارم لباس زیرم خونی نمیشه موقع ادرار انگار خون و ادرار قاطی و صورتی میشه نمیدونم مشکل چیه اخه یه دکتری میگفت خونریزی یعنی مثل پریودی بی اراده ازت خون بیاد نه فقط موقع دفع ادرار ببینی ادرارت خونیه ، الان من نمیدونم خون ادراریه یا خونریزی ، گیج شدم دیگه از دکتر رفتنم میترسم سر خونریزی تو یه هفته سه بار رفتم اخرشم جواب درست نگرفتم معایته بیخود میکنن که ادم بدتر میشه 

، شما میگید میر شیر ازتون خون میومد فقط موقع دفع ادرار و تو دسشویی اینطوری بودین یا حالت عالی بودین و بی اختیار به خونریزی افتادین ؟

ممنونم  من بعد امپول و مصرف شیاف و قرص که ادامه داره یه هفته خونریزیم قطع شد و کم و بیش لک قهو ...

در همه حالت داشتم.

اینه بزار ببین.یا شوهرت نگاه کنه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2742
در همه حالت داشتم. اینه بزار ببین.یا شوهرت نگاه کنه.

سلام خاطره جان 

من هفته ۱۷بارداری ام از ۸هفتگی هماتوم کوچیک داشتم استراحت مطلق بودم هیچ کاری نمیکردم با این وجود اندازه هماتومم تو هر سونو بزرگتر میشد لکه بینی هم نداشتم اصلا تو سونوی ۱۴هفتگی شده بود ۵ سی سی بعد از اون الان سه هفته اس بازم استراحت بودم اب انار اب پرتقال مایعات زیاد خوردم سه روزه لکه بینی و دفع لخته های کوچیک دارم سیاه و قهوه ای به نظرت هماتوم که داره دفع میشه یا بزرگتر میشه 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره بعد از ۳سال منم مامان شدم 🥺🥹🥰الهی دامن همه منتظرا سبز بشه 🌱💚🙏
سلام خاطره جان  من هفته ۱۷بارداری ام از ۸هفتگی هماتوم کوچیک داشتم استراحت مطلق بودم هیچ کاری ن ...

سلام عزیزم.

ان شالله که همینجوره.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام عزیزم. ان شالله که همینجوره.

رفتم سونوگرافی خداروشکر رفع شده و هماتوم دیده نشد ولی بعد از گذشت ۴روز هنوز از سونوگرافی هنوز لکه بینی دارم 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره بعد از ۳سال منم مامان شدم 🥺🥹🥰الهی دامن همه منتظرا سبز بشه 🌱💚🙏
رفتم سونوگرافی خداروشکر رفع شده و هماتوم دیده نشد ولی بعد از گذشت ۴روز هنوز از سونوگرافی هنوز لکه بی ...

الحمدالله

2740
من استراحتم نسبی بود.به خصو۱ از وقتی دکتر گفت موندش ۵۰ در ۵۰. من تو سایتای خارجی خوندم...طرف گفته ب ...

سلام عزیزم خداروشکر که هماتومت جذب شد منم هماتوم ۱۱۰ در ۳۷ میلی داشتم بار آخر که سونو دادم از ضخامتش کم شده بود ولی طولش همون بود ضخامتش شده ۲۳میلی هماتوم من پشت جفته و ۵۰ درصد ساک رو احاطه کرده میشه بپرسم هماتوم شما هم پشت جفت بود؟

من چقدر باید امیدوار باشم که جذب میشه ؟

الان ۱۶ هفته ام 

سلام عزیزم خداروشکر که هماتومت جذب شد منم هماتوم ۱۱۰ در ۳۷ میلی داشتم بار آخر که سونو دادم از ضخامتش ...

سلام عزیزم.بله پشن جفو بود.

توکل بر خدا،ان شالله جذب میشه.نکاتی که گفته شده رو حتما رعایت کن دوست

سلام عزیزم.بله پشن جفو بود. توکل بر خدا،ان شالله جذب میشه.نکاتی که گفته شده رو حتما رعایت کن دوست

عزیزم تا حالا دیدی کسی بیشتر از ۵۰درصد جفتش بخاطر هماتوم جدا شده باشه ولی خوب شده باشه؟

یعنی امکانش هست جفت دوباره بچسبه؟

عزیزم تا حالا دیدی کسی بیشتر از ۵۰درصد جفتش بخاطر هماتوم جدا شده باشه ولی خوب شده باشه؟ یعنی امکانش ...

بله عزیزم.آشنامون بیش از ۵۰ درصد،اونم توی ۷ ماه ،بچشم سالم بغل گرفت

بله عزیزم.آشنامون بیش از ۵۰ درصد،اونم توی ۷ ماه ،بچشم سالم بغل گرفت

خاطره جان هماتوم ۲۰ در ۴ میلی متر بزرگ محسوب میشه؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مترجم ترکی استانبولی.💕دختر قشنگم مامان بابا منتظرتن با اومدنت زندگیمونو روشن کن💕         
خاطره جان هماتوم ۲۰ در ۴ میلی متر بزرگ محسوب میشه؟

عزیزم دوسانته.برا من ۸ سانت بود.

کارارو انجام بده ،ان شالله که بزرگتر نمیشه.

استرس هم نداشته باش

عزیزم دوسانته.برا من ۸ سانت بود. کارارو انجام بده ،ان شالله که بزرگتر نمیشه. استرس هم نداشته باش

سلام عزیز دلم دیدم هنوز جواب میدین خوشحال شدم 

من دیروز رفتم‌ سونو نوشته هماتوم ۸*۳۵میلی میتر 

و ۲۰ در صد و اشغال کرده بزرگه یعنی ؟

من هشت هفته و پنج روزمه 

وقت دکترم چهارشنبس 

تا اونموقع جه کارایی بکنم؟

حموم نمیتونم کم برم وسواس داذم

و اینکه حتما باید توالت فرنکی برم ؟

2706