2752
2734

همسن بابامه شایدم بیشتر .دیر به دیر میرفتم مغازه اش و وقتایی ام میرفتم سلام و حال احوال گرمی میکرد و تحویل میگرفت من میذاشتم رو حساب همسایگی و... البته زیاد محل نمیذاشتم بعد یه روز بابام خونه نبود رفتم خرید کردم و خلاصه بابام به مامانم گفته بود به فلانی (من) بگو نره سوپری اصلا اون یه دختره و .....بعد منم بخاطر حرف بابام نمیرفتم امروز مامان بابام خونه نبودن و خوده بابام گف اگه داداشت فلان چیز و خواست برو از سوپر مارکت محل بخر و من رفتم خرید کردم بعد بهش گفتم بابام میاد حساب میکنه  برگشت بهم گفت اشکال نداره عزیزم 😤

اه بدم اومد 

اگه شمام بودین حساس میشدین ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید ورد زبونشه

منم از بس به بچه هام میگم عزیزم یبار حواسم نبود به پسرخواهرشوهرم گفتم عزیزم. خیلی ضایع شدم😵‍💫

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
نه حس پدرانه بوده  چون پدرت گفته نرو حساس شدی  خیلی ها عزیزم میگن باید رفتارشون را دید ...

رفتارش بد نیست ولی من دقت کردم وقتایی خودش و خانمش دوتایی تو سوپری ان دیگه حال احوال گرمی نمیکنه