2733
2734
عنوان

درمان هماتوم بارداری...درصورتی که دکتری هیچ کارز نتونستن برام کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 110151 بازدید | 376 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.بله زایمان کردم. برا من مداوم بود.سر بارداری سوم خون قرمز زیاد داشتم. ان شالله بخیر میگ ...

یه سوال ؟ من طبق سونو 6 هفته و یک روز . طبق پریود 6 هفته 6 روزز بای باشم قلب هیست ولی گفت ضربانش 110 . شیاف داد فقط .طبیعیه . من فقط دو بار لک در حد نوک سوزن دیدم

بازم ممنون ک جواب دادید در حدی ک گفتید واقعا رعایت میکنم برا کار سنگین و خم و راست شدن و... ان شا ...

خیلی سخته،قبول دارم.ان شالله زودتر خوب بشید.خدا اجرتون بده

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2731
salam mitonam beporsam darche vaziati hastid?

توی ۲۴ هفته متاسفانه از دست دادن بچه هاشون رو

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
یه سوال ؟ من طبق سونو 6 هفته و یک روز . طبق پریود 6 هفته 6 روزز بای باشم قلب هیست ولی گفت ضربانش 110 ...

سلام عزیزم.

ننیدونم ضربان قلب اوکی هست یا نه.

ولی شیاف داده،حتنو همه چی خوب بوده دیگه

salam mitonam beporsam darche vaziati hastid?

سلام 

این پستم مال ۵فروردینه امساله ، ومتاسفانه همون ۲۶فروردین تو۲۴هفته زایمان زودرس کردمو بچه هامو ازدست دادم 😔چون لخته هایی که دفع میکردم بزرگ بودن باعث شدن دهانه رحمم باز بشه ، وبایدسرکلاژ میشدم که کم کاری دکترا بود ونکردن

اگه رعایت کنی هماتوم هیچ خطری برای بچه نداره 

فقط از شانس من هماتومم زیر پای جنین پسربود یعنی وقتی میچرخید وسونو میگفت پاهاش بالاست وظعیتم خوب بودبعدش بزرگتر شد میزد باپاهاش درست رو هماتوم 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
خیلی سخته،قبول دارم.ان شالله زودتر خوب بشید.خدا اجرتون بده

سلام ممنون از راهنماییهاتون

از اول تاپیک رو خوندم تا اخر 

من ۸ هفته هستم از هفته ۵ لکه بینی داشتم قهوه ای شاغلم دکترم شیاف داد و استراحت، مرخصی گرفتم ۱۰روز ولی لکه بینیم بیشتر شد البته مطلق استراحت نکردم کاراموارومانجام میدادم بدون کار سنگین، هفته ۷ لخته های کمی در حد یه سانت دفع کردم ترسیدم رفتم سونو جنین سالم بود و قلبشم میزد البته ۶ هفته و دو روز قلبشو دیده بودم، تا دو روز خونریزی خفیف رنگ روشن داشنم با لخته های خیلی ریز، دکتر امپول و شیاف و قرص دوفاستون داد خونریزی قطع شد چند روز ولی بازم بعد ۴ روز لخته دفع کردم در حد ۲_۳ سانت یا کمتر ، امروزم یه کم حالت خونرویزی خفیف به طوری رنگ ادرارمو صورتی کرد یه بخشیشو در حد چند قطره خون بود داشتم ۱۰_۱۲ ساعت قبلش دفع لخته ریز داشتم ، خیلی استرس دارم، انار و پرتقال و به میخورم نه خیلی زیاد ولی میخورم میوه تازه اب پرتقالم میخورم استراحتم یه هفته س خیلی بیشتر شده کارامو همش شوهرم میکنه طفلی ،نگرانم نمونه برام یه ماه مرخصی گرفتم چون محل کارم ۴۵ دقیقه راهه و رفت وامد سخته وگرنه کارمندیه و کار سنگین نیست. برام دعا کنید،همش به خدا میگم خودت دادی خودت سالم و سلامت برامحفظ کن اخه ۳۷ سالمه وبارداری اولمه مشکل ناباروری نداشتم فقط سه ماه اقدام کردیم به خاطر بیماری صعب العلاج شوهرم که چند سال درگیرش بودیم شرایط بچه اوردن نداشتیم الان همسرم خداروشکر خوب شده بیماری اصلیش،اینبچه معجزه منه برام دعا کنید سالم و سلامت بدنیاش بیارم اخه همه میگفتن شما باید آی وی اف کنید بخاطر پیوند شوهرت

خدا کنه خیلی سخته ، امروز صب حس میکردم هیچ حسی ندارم نسبت به اینکه باردارم ، فک میکردم بدنم خالیه

طبیعیه.منم همش حس میکردم پریودم.

سلام ممنون از راهنماییهاتون از اول تاپیک رو خوندم تا اخر  من ۸ هفته هستم از هفته ۵ لکه بینی د ...

عزیز دلم،ان شالله که بخیر میگذره و به سلامت بغلش میکنی.

مادری یعنی سختی.

بی خبر نزارمون

مال من زده پایین جفت یعنی چی؟

پایینه جفته دیگه  باید مراقب باشی تابه جفت نفوذنکنه ،

خیلی استراحت کن ، شیاف پروژسترون استفاده کن ، رابطه، پله، ممنوع

نشاسته حل کن تو آب بخورهرروز یک قاشق تو یک لیوان آب

آب زیاد بخور

آسپرین و دیگر رقیق کننده های خون فعلا نخور البته اگه مشکلی نداری وبا نظارت دکتر

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂