2737
2739
عنوان

خیانت به شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ما در نی نی سایت در حال خیانتیم؟! درسته که نمیشناسیم همدیگرو ولی راهکار میدیم؟!

گلم بهترین راه رفتن پیش مشاور خوبه،که با توصیه ها و راه حل های تخصصیش کمکتون کنه

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
یعنی ما در نی نی سایت در حال خیانتیم؟! درسته که نمیشناسیم همدیگرو ولی راهکار میدیم؟!

نه عزیزم آدمای مجازی خیلی بهتر از آدمای واقعی شدن باورکن 

درضمن ماها اینجایم واسه حرف زدن واسه شنیده شدن 

اما آدمای نزدیکمون ممکنه حسود باشن وقتی موضوع دعوا رو بگیم وجهه شوهرمون پبششون خراب میشه وهیچ وقته دیگه هم درست نمیشه به قول معروف آبی که ریخته شده نمیشه جمع کرد 

هیچ وقت به نزدیکانت از شوهرت بد نگو هیچوقت حتی یه بحث کوچیک

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2728
نه عزیزم آدمای مجازی خیلی بهتر از آدمای واقعی شدن باورکن  درضمن ماها اینجایم واسه حرف زدن واسه ...

منم فقط به یکی از زن داداشام و مامانم میگم😉

دیشب ی بنده خدایی سعی داشت از من اعتراف بگیره

من طوری وانمود کردم که مشکلی نیست

بهم گفت افسردگی داری برو دکتر😭😭

حالا از دیشب بیشتر از شوهرم دلخورم

2740
من جدیدا دهن لق شدم 😂

😁😁 نباش  چون بين زن و شوهر كلى مسائل پيش مياد باهم حلش ميكنن ولى اگه پيش يكى ديگه بيان كنى اون مسئله صدسال يادشون ميمونه و هى ازت سوال ميپرسن اجازه ميدن به خودشون تو حريم خصوصيت دخالت كنن 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
منم فقط به یکی از زن داداشام و مامانم میگم😉 دیشب ی بنده خدایی سعی داشت از من اعتراف بگیره من طوری ...

همون بنده خدا مبینی بیشتر ناراحتت کرده 

ولی لطفاً به مادرت وزن داداشت هم نگو اگه زندگیتو دوست داری 😘

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
ولی من الان همه میگن حق با تویه مخصوصا خانواده شوهرم و خانواده خودمم بهم میگن هر وقت دوست داشتی طلاق ...

باور نکن

منم یه مدت خونواده شوهرم این حرفو میزدن گفتن برو ما پشتتیم، حالا پشتم نموندن که هیچ ، کلی پشت سرم دروغ گفتن

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍