2737
2734
عنوان

خیانت به شوهر

1321 بازدید | 41 پست

بچه ها دکتر هلاکوبی میگه وقتی حرفا و اتفاقای بین خودت و شوهرتو برای دیگران بازگو میکنی بهش خیانت کردی؟!منظورش زمان دعوا و جرو بحث هست. میگه باعث میشید افراد سواستفاده گر وارد زندگیتون بشن!

موافقید؟

اره

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا

من به خونوادم میگفتم الان مثل بختک افتادن تو زندگیم میخوان خرابش کنن

هر چی هم بهشون میگم الان زندگیم خوبه باور نمیکنن میگن فقط طلاق

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

اره بنظرم ، چون زن و شوهرا همه دعوا و جر و بحث دارن ، آدم عصبیه دلش میخواد با کسی درد و دل کنه ، 

ولی بعد که با هم آشتی میکنی  اون حس های بد میره ولی توی ذهن فرد مقابل میمونه

2738

اصلا چه دعوا چه خوشی و خوشحالی .هیچ فرقی نمیکنه حرف خونه ات رو جایی نزن .

خیلیا هستن تا شوهره بهش میگه یه لیوان اب بیار برام زنه سریع این حرفشو ب گوش مامان جونش میرسونه .تو گروه فامیلا میزاره اخرشم با دعوا ختم میشه ..

حالا اب یه مثال الکی بودا ولی در کل میگم نباید حرف زندگیتو جایی بزنی .من خودم ب این حرف اعتقاد کامل دارم ک نباید از خوشیات برا کسی بگی .

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین