1421
1363

من 22 کیلو با ونوستات و اسلیم مکس ولی به شدت بیرون روی پیدا میکنی هر دکتری بری اگر خیلی چاق باشی همینا رو بهت میده 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 
من 22 کیلو با ونوستات و اسلیم مکس ولی به شدت بیرون روی پیدا میکنی هر دکتری بری اگر خیلی چاق باشی همی ...

چقدر زمان برد؟بدنت مشکل پیدا نکرد؟خیلی خوب کم کردی

چقدر زمان برد؟بدنت مشکل پیدا نکرد؟خیلی خوب کم کردی

4 ماه مشکل پیدا نکردم البته جوون بودم 25 سالم بود سایزم از 48 رسید 40 الانم شیردهیم تموم بشه برا بچه دومم دوباره یه دوره میخورم 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

4 ماه مشکل پیدا نکردم البته جوون بودم 25 سالم بود سایزم از 48 رسید 40 الانم شیردهیم تموم بشه برا بچه ...

منم دقیقا سایزم48هست.شیرهم میدم.پس تموم شد برم دکتر .خوشحال شدم که میشه کم کرد

1390
منم دقیقا سایزم48هست.شیرهم میدم.پس تموم شد برم دکتر .خوشحال شدم که میشه کم کرد

اره برو دکتر بگو ونوستات و اسلیم مکس بهت بده پیشنهاد بده بهش چون من 5 سال پیش میخوردم شاید الان قرصای بهتر و جدید تری اومده باشه ولی اسلیم مکس با اینکه گیاهی و ایرانی و ارزونه ولی عالیه حالا ونوستات نه چون اون زمان هر دونش هزار تومن بود الان حتما بیشتره

من اسلیم مکس خوردم اصلن اشتهام کم نشد حتما یه ذره 

اسلیم برا اشتها نیست که برا بیرون روی و دفع چربیه

سلام من از شرکت بهین دارو قرص لاغری تینویید ریتارد رو گرفت خیلی عالی بود منم بدنم استپ شده بود هر کاری میکردم وزنم کم نمی شد وقت ورزش کردنم نداشتم از شرکت بهین دارو قرص لاغری تینویید ریتارد اصل المان گرفتم خدایی جواب گرفتم تنها نمایندگی قرص لاغری تینویید ریتارد شرکت بهین دارو است قبلش کلی تحقیق کردم خواستین قرص لاغری بخرید از این شرکت خرید کنید قرص لاغری تینوییت ریتارد فیک زیاد داره بلغارستان و پاکستانیش و چین یش داخل بازار زیاد است اگر نمونه اصلش خواستید از شرکت بهین دارو خرید کنید تنها نمایندگی قرص لاغری تینویید ریتارد شرکت بهین دارو است محصولات لاغری دیگری هم داره من لاغر شدم بازگشت هم نداشتم اگر خواستید محصولات شون ببینید به فارسی بهین دارو را سرچ کنید میاد بالا اینم ادرس سایتشون است

https://www.behindaruuu.com

1376

من اچ سی ای گارسینا ویتا پلاس ویتامین هاوس خوردم محشره بود 6 تا7 کیلو کم کردم اما با پوموؤل و اسلیم می وهودیا و اسلیم فول حتی یک گرمم کم نکردم اشتها هم فراوان داشتم

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
1396

با سلام.دوستانی که به روش های غیر طبیعی و بزور وزن کم کردین مواظب کبد و کلیه هاتون باشین.تغییرات وزن بشدت روی کبد تاثیر گذاره.کبد هم عضوِ ببخشید اینجور میگم خ ر کاری هست اما اگر خدای نکرده از بین بره کار تمومه!

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش یه فرامرز خودنگاه جیبی داشتم که هروقت به قسمت های سخت زندگیم میرسیدم بهم میگفت:این آیتم،آیتمِ قدرته؛مواظب باش پاره نشی                                                                                                                                                                 - تیکر تولدمه :))) -

وققتون بخیر 

فاطمه ساداتیان هستم مشاورتغذیه ومدرستربیت بدنی ومربی فیتنس با توجه به وقت باقی مونده تاعید وهزینه های سرسام اور فیتنس حرفه دراکادمی ها قصد دارم باشیوه های سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی وورزش های هوازی ساده درمنزل دوستانی که وقت وهزینه باشکاه روندارن راهنمایی کنم درضمن مخالفت صددرصد با دموش و قرص و کالری شماری وقیه روش ها دارم اثیات وزن ندارن ومشکلات کوارشی که بعد ها ظاهرمیشه دوستانی که میخوان باروش وپیگیری روزانه خودم کاهش وزن وسایز داشته باشن حتی توهمین ده روز فرصت به ایدی تلگرامم مراجعه کنند وگفته شه از نی نی سایت فقط دوستان خانم [email protected]

کاش منم بتونم لاغر شم.بعد از شیردهی البته

من با باشگاهم نتونستم زیاد کم کنم فوقش 3 کیلو تو دو ماه ولی قر با رژیم و فعالیت میترکونه

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته