2733
2739
عنوان

نگرانم

191 بازدید | 11 پست

پسر سه و نیم سالم امروز با زانو افتاد

اون موقع پاشد و به بازی ادامه داد ولی الان یکساعته بیدار شده گریه میکنه میگه درد میکنه زانوم

چه کنم؟

همه دنیای من امیر عباس و امیرحسین و باباشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسیب ندیده که. تاحالا پیش نیومده خودت بخوری یه جایی پات سیاه بشه؟ مگه از چه ارتفاعی افتاد؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
اسیب ندیده که. تاحالا پیش نیومده خودت بخوری یه جایی پات سیاه بشه؟ مگه از چه ارتفاعی افتاد؟

ارتفاع نبود موقع دویدن روی فرش

الانم خوابش برد

ماساژ دادم بستم

یه نخود هم پیروکسیکام زدم

2740
اگر ورم همراه باکبودی داره و نمیتونه پاشو تکون بده  صبح ببر دکتر  وگرنه ما هم بخوریم زمی ...

نه ظاهرا تهییری نکرده الحمدلله

مرسی

ارتفاع نبود موقع دویدن روی فرش الانم خوابش برد ماساژ دادم بستم یه نخود هم پیروکسیکام زدم

دوست عزیز احتمالن خواب دیده ،همون خواب افتادن ،از خواب پریده و گریه کرده ،دیدی خودمون یه خواب بد میبینیم و یه جای از بدنمون درد میگیره و وقتی از خواب پا میشیم هنوز درد میکنه ،پسر شما احتمالن همون طوری شده و خواب دیده ،جای نگرانی نیس.چون اگر واقعا چیزی شده بود مگه میتونست تا الان صبر کنه .

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
ارتفاع نبود موقع دویدن روی فرش الانم خوابش برد ماساژ دادم بستم یه نخود هم پیروکسیکام زدم

پس چیزی نیست بابا

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...