2737
2739
عنوان

قهر کنم برم خونه بابام یا زوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 71 پست

این وسط اقدام به بهرداری چی میگه

اخه شما هنوز اخلاق هم دستتون نیومده

هنوز نمیدونید موقع عصبانیت چیکار باید کنید

و مطمنم هنوز راه ارامش همو نمیدونید

مگه کسی دنبالتون میکنه ک حتما بچه بیارید

خاهشا اول رابطه تون و درس کنید و برا دخالت های خانواده تصمیمی بگیرید 

بعد انشالله نی نی بیارید

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم این بارم کوتاه بیام و باز مثل احمقا دهنمو ببیندم البته ایندفعه باهاش بحث کردم،گفت اگر من بم ...

خونه بابات نرو، خونه اونام نرو

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
يعني ميگه بري خونشون چكار كني

۳ روز پرستار دختراش باشم،صبحانه ناهار شام،دخترشو ببرم کلاس شبم بمونم

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
2740

توکه تونستی جواب بدی،بگی وظیفه ی پسرته نمیتونی بگی نه؟ 

هیچکس رو بیشترازخودت دوست نداشته باش 

مودبانه وقاطعانه بگو نه نمیتونم بیام

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
چرا،،،، این همه آسیب ب خودتو ن،،، قاطع بایستید بگو نه،،، تمام،،، فوقش جنگ دعوا تمام،،،،، میش برای هم ...

نمیفهمن،مامانشم معلوم نیس چ غلطی کرده دهن بین شده

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
2706