2733
2734
عنوان

قهر کنم برم خونه بابام یا زوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 71 پست
دعوا چرا بگو نمیتونم بیام شرمنده

نمیفهمه ،با ی پرنده حرف بزن بهتر حرفمو میفهمه

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
هم قهر  هم رابطه  هم خونه بابا  هم بچه!!!!!!!! اول مشکلاتت رو حل کن و باشوهرت توا ...

میگم شاید بچه بیاد دست از سرم بردارن

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلاعصبانی نباش عصبانیت نداره که ارررروم باش فقط بگو نمیتونی و سختته و خونه ی خودت میخوای باشی،لازم نیست دعوا کنی قهر کنی تهدید کنی لازم نیست معذرت بخوای بابت نه گفتنت،،همیشه سعی کن خونسرد باشید و نه گفتن رو یاد بگیری،بعدم بشین با خیال راحت با شوهرت خیار و سیب بخور

﷽💙                                                                        بقول یکی از دوستان کم گوی و گزیده گوی💚                          

ب اين دليل بچه نميارن ك

خب خودت بزن ب مريضي گاهي

هر چند من هر وقت خاستم بخاطر محافظت از خودم ب چيزي تظاهر كنم دقيقا سرم اومده 

تو هم هر جا كمك لازم هست برو اما هر جا ك ضروري نيست نه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
خوب نرو بذا دعوا شه ناراحتی شه به شوهرت بگو مریضم نمیتونم برم خودت بزنگ مادرشوهرت بگو ببخشید مریض ...

ببین فکر کن با ی آدم کر حرف بزنی،هرچی حرص میخوری بیشتر کیف میکنه،امشب میگه باید بیای،میگم باید وجود نداره هی میگه چرا،تو روشم وایمیسم نمیفهمه

بعد ک برمیگشتیم خونه تو راه زنگ زده منتظرتم ها،میگم میرم خونه با شوهرم حرف میزنم میگه من نمیفهمم دیگه

به شوهرمم میگم،میگه بعدا حرف بزنیم

الان خوابم میاد

ببین عزیزم اگه میخوای نری نهایتش قیافه میگیرن تیکه میندازن قهر میکنن،،،نمیتونن دست و پاتو بگیرم کشون کشون ببرنت خونشون نگهبانی بدی که،پی اگه خودت نخواهی مطمئنی باش کاری نمیتونن بکنن

﷽💙                                                                        بقول یکی از دوستان کم گوی و گزیده گوی💚                          
تا وقتی بی اعصابی خودت و درمان نکردی یه نه گفتن ساده رو یاد نگرفتی لطفا اقدام نکن واسه بارداری😞😞

بخدا دیگه میگم،امشب ۱۰ دقیقه باهاش بحث کردم

بازم میگه من نمیدونم باید بیای

این وسط اقدام به بهرداری چی میگه اخه شما هنوز اخلاق هم دستتون نیومده هنوز نمیدونید موقع عصبانیت چی ...

رابطمون خوبه تا وقتی مامانش دهنشو ببنده

شوهرم توقع داره من گوش کنم،من توقع دارم دهنشو ببنده و امر نکنه

مشاور رفتم میگه بچه دار بشی درست میشه

2740
چرا انقد عصبانی خودتو بزن ب مریضی چرا وسایل پرت میکنی بگو نمیتونم بیام میگرنم اود کرده

میبینه،ولی میدونم آخر حرف شوهرمو گوش میکنم خودشو میزنه ب ناراحتی

خونه بابات نرو، خونه اونام نرو

بخدا من خانوادمو هفته ای ی بار هم نمیبینم،بخاطر شوهرم ۳ روز ی بار میرم خونه مامانش والا نمیخوام ریختشونو ببینم

بخدا دیگه میگم،امشب ۱۰ دقیقه باهاش بحث کردم بازم میگه من نمیدونم باید بیای

من میگم اصلا بحث نکن اصلااااا فقط خونسرد باش ای بابا من تازه یاد گرفتم خونسرد باشم به این صورت که بخودم  گفتم هیچ کس هیچ جوره نمیتونه ناراحتم کنه چون این منم که اجازه میدم حرف و رفتار کسی آنقدر برام مهم باشه که اذیت بشم و ناراحت.

توکه تونستی جواب بدی،بگی وظیفه ی پسرته نمیتونی بگی نه؟  هیچکس رو بیشترازخودت دوست نداشته باش&n ...

نمیفهمه بخدا،هعی تکرار میکنه من نمیدونم باید بیای

من نمیدونم منتظرم!

این افکار قدیمی هارو بریز دور که بچه بیاد همه چی گل و بلبل میشه یا برای پسری که سر به هواست میگن زن بگیریم آدم شه!!

اول مشکلاتتو حل کن

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
ببین عزیزم اگه میخوای نری نهایتش قیافه میگیرن تیکه میندازن قهر میکنن،،،نمیتونن دست و پاتو بگیرم کشون ...

اخم و تخم و اداهای شوهرم رو چیکار کنم؟

2706