2737
2739
عنوان

من چی کار کنم با این مادرشوهر عتیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 56 پست
خو اشتباه ميكنى  وقتى پشت سرت ميگن غذا از بيرون ميگيرى چرا خودت رو زحمت ميندازى؟  ...

اخه بی ایرو هستن بخدا 

بقران همیشه ده نفر مهمون دعوت کنم اینام بیس نفر اضافه میشن تلپ میشن خونم منم دست تنها سه نوع غذا درست میکنم سالاد دسر ژله سوپ مرغ 

سفره انداختنی میان میخورن ظرفا رو میارن اشپزخونه میگن ظرفشویی داری میرن میشینن تا اخر شب فقط بخورن یه استکان جا به جا نمیکنن 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
خاهر شوهرای من همسن من هستن 😐😐😐پاناکوتا و کرم کارامل و اینا درست میکنم بلد نیستن حتی اسمشو جلو مه ...

عزیزم  من خودمم ژله زیاد دوست ندارم یکبار خوردم مزه شربت دیفن هیدرامین بچگیامو میداد دیگه ژله نخوردم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکی میگه این بیاد واسه بچه من تولد بگیره؟

معلومه که نه!! ولی اینجوری بهش بگی ساکت میشه 🤕

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
بدم نمیگه     قرمه سبزی راحت تره  جوجه کباب امکانش داری رو منقل بپز  نداری ت ...

کجاش راحته کلی سبزی باید سرخ کرد اینم مامان جاریم درست کرده بود نه خودش تعدادم کمتر بود

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
2731
عزیزم منم تو یه ساختمانم باهاش

حالا خودش هنر داره ؟؟؟؟؟مادر شوهر من غذا میپزه برا مهمون فقط یه مرغ میندازه تو یه قابلمه اب و رب و یه برنج 😷

اخه بی ایرو هستن بخدا  بقران همیشه ده نفر مهمون دعوت کنم اینام بیس نفر اضافه میشن تلپ میشن خون ...

یک سوال 

میگم سالاد 

هم یک جور غذا حساب میکنین 

؟

مثلا سه مدل غذا گفتنی سالاد یکیشه سوپ دومیشه این مدلی حساب میکنن؟

عزیزم   من خودمم ژله زیاد دوست ندارم یکبار خوردم مزه شربت دیفن هیدرامین بچگیامو میداد دیگه ژله ...

خخخخ .بدم از این میاد جلو مهمونام  میگن این اداها چیه 😂😂😂بقران همسن منه خاهر شوهرم بلد نیست ژله درست کنه 

2740
اخه بی ایرو هستن بخدا  بقران همیشه ده نفر مهمون دعوت کنم اینام بیس نفر اضافه میشن تلپ میشن خون ...

مال من تازه همون سر سفره میشینن ایرادهای غذاتو میگن

یک سوال  میگم سالاد  هم یک جور غذا حساب میکنین  ؟ مثلا سه مدل غذا گفتنی سالاد یکی ...

نه بابا عزیزم مرغ سرخ میکنم با سیب زمینی و گوجه و بادمجون 😁😁😁این یه غذا

بعد با گوشتم یه نوع خورشت درست میکنم بعضی موقع ها دو تا خورشت بعضی موقع ها برا بعضی مهمونا کشک و بادمجون و سوپ 

حالا خودش هنر داره ؟؟؟؟؟مادر شوهر من غذا میپزه برا مهمون فقط یه مرغ میندازه تو یه قابلمه اب و رب و ی ...

اره اینم به من میگفت همون مرغا رو خودت تو قابلمه میپختی بهتر بود نمیدونم جوجه مشکلش چیه 

دوهفته پیش تولد یه سالگی بچه برادرم بود همه کارارو مامانم کرد هم غذا درست کرد هم کلی خرید تازه بدون ...

خدا شانس بده مال فقط میان میخورن و ایراد میگیرن 

نه بابا عزیزم مرغ سرخ میکنم با سیب زمینی و گوجه و بادمجون 😁😁😁این یه غذا بعد با گوشتم یه نوع خورش ...

یه بار ته چین مرغ درست کردم گفتن از بس شیرینه میزنه زیر دل یه بار دیگه قرمه سبزی پختم گفتن ابپزه چرا سیاه نیست سرخ نشده میترسم براشون آشپزی کنم

2706