2733
2739
عنوان

من چی کار کنم با این مادرشوهر عتیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 56 پست
خدا شانس بده مال فقط میان میخورن و ایراد میگیرن 

مال مابرعکسه,مامان من هم زحمت منو میکشه هم زحمت داداشمو دو طرفمون فقط میخورن,باز طرفای زن داداشم چون فامیلیم ایراد نمیگیرن ولی مادرشوهر من میخوره بعدمیگن خوردیم معدمون درد گرفت مریض شدیم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار ته چین مرغ درست کردم گفتن از بس شیرینه میزنه زیر دل یه بار دیگه قرمه سبزی پختم گفتن ابپزه چرا ...

مهم شوهرته

منم سبزی قرمه سبزی رو یک تفت مختصر میدم یعنی سیاه بشه سبزیش شوهر نمیخوره

برا دوستاشم درست کردم خیلی دوست داشتن باهاشون رودروایسی ندارم تعریف بیخودی نبود خخخ

به همع هم میگم شوهراین مدلی دوست دلره اینحوری میپزم 

2728
مال مابرعکسه,مامان من هم زحمت منو میکشه هم زحمت داداشمو دو طرفمون فقط میخورن,باز طرفای زن داداشم چون ...

منم هر وقت آشپزی میکنم ازش همونجا سر سفره ایراد میگیرن 

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
مهم شوهرته منم سبزی قرمه سبزی رو یک تفت مختصر میدم یعنی سیاه بشه سبزیش شوهر نمیخوره برا دوستاشم ...

شوهرم که بیچاره همش داره تعریف میکنه از دستپختم ولی مامانشم خیلی دوست داره نمیتونه جلوش وایسه تو شرایط بدیم

منم هر وقت آشپزی میکنم ازش همونجا سر سفره ایراد میگیرن 

درست نکن دیگه,من دیگه تصمیم گرفتم هیچی ندم ,آخه مادرشوهرمن به خودم نمیگه که میره به جاریم میگه,بگو خوشتون نمیاد نخورین کسی مجبورتون نکرده

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
شوهرم که بیچاره همش داره تعریف میکنه از دستپختم ولی مامانشم خیلی دوست داره نمیتونه جلوش وایسه تو شرا ...

خب پس همون شوهرت دستپخت اتو دوست داره خیلی خوبه 

حساس نباش 

بهشونم فک نکن 

همینیه که هس میخان بخورن نخان نخورن  

سر سفره چقدر میخورن خوب میخورن؟

2740
درست نکن دیگه,من دیگه تصمیم گرفتم هیچی ندم ,آخه مادرشوهرمن به خودم نمیگه که میره به جاریم میگه,بگو خ ...

دیگه وسه تولد چاره ای نیست چی کار کنم خودم بپزم ایراد از بیرون ایراد همش ایراد