2726
عنوان

من چی کار کنم با این مادرشوهر عتیقه

438 بازدید | 56 پست

تو رو خدا بگین چطور در دهنشو ببندم خسته شدم دیگه تولد دخترم تازگی بود جوجه خوابوندم تو مواد دادم بیرون فقط کباب کردن خودمم ژله و سالاد ماکارونی و سالاد فصل درست کردم  از فرداش که منو دید هی ایراد هی ایراد چرا خودتون کباب نکردین چرا بجاش قرمه سبزی نپختین چرا جاش الویه ندادین دیوونم کرد دیگه دو روز بعدم تولد دختر جاریم بود قرمه سبزی داد بعد دوباره امروز دیدمش هی از قرمه سبزی جاریم تعریف میکنه باز دوباره تگرار میکنه اون حرفاشو دیوونم کرده دیگه میگه چرا کباب تابه ای ندادید واسه ۲۰ نفر من کباب تابه ای بپزم؟ برگشته میگه چرا از خودتون هنر نشون نمیدید 

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

بگو دفه بعدی تو‌خونه شما و با پذیرایی و هزینه شما میگیریم که باب میل خودتون باشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حرفی که من میزنم

بگو به خودمون ربط داره و نظرتون رو واسه خودتون نگه دارین

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

واي كه دم دهن اين ايل و تبار رو هيچ وقت نميتوني ببندي عزيزم 

فقط دو راه داري

يا با صبوري از روش رد بشي

يا با جديت بگي صلاح ديدم بدم بيرون و تمام

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....

ولش کن .من شوهرم سر سفره بودیم دوتا از دوستاش زنگ زدن بیان خونمون برا شام شوهرم رفت غذا از رستوران اورد خاهر شوهرم که با واحد پایین ماست دیده بود رفته به همه گفته غذا از بیرون میگیرنن مادرشوهرم دو ساله تو سر من میزنه پسرم بدبخت مهمون میاد غذا از بیرون میاره 😐😐😐😐حالا تا یکی میاد خونمون از فامیلای شوهرم همشون میریزن سرم سه نوع غذا و سالاد و دسر دست تنها درست میکنم سفره انداختم میان میخورن و دست به هیچی نمیزنن مفت خورا 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
بگو علاقه اى به خودنمايي ندارم  بعضى مادرشوهرا دوست دارن حتما عروس حسابى افتادن باشه ت ...

دقیقا همینطوره چون برگشت به دخترش گفت همه کارا رو پسرم کرد من خیلی ناراحت شدم از این حرفش با اینکه خود مواد زدن به جوجه چند مدل ژله د سالاد درست کردنم کلی کار داره اما بازم دهنشو باز میکنه به چرت و پرت فراموش کردم اما باز دوباره گفت

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
وای میگه بیاین بببینین من چه تولدی بگیرم

چه خوب پس بگو انشاالله سال دیگه تولد دخترم با شما منم مثل مهمون میام ببينم چیکار میکنی 😃

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2706