2733
2734
عنوان

من چی کار کنم با این مادرشوهر عتیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 56 پست
اصلا کاری کرده از هر چی تولده بی زار بشم اگه بخاطر دخترم نبود که تولد شلوغ دوست داره نمیگرفتم 

قرمه سبزی؟؟؟😑😑😑  مگه میخواستی نذری بدی! شام تولد کی قرمه سبزی میده!

ببین عزیزم ۱عده فقط میخوان ۱چیزی بگن که بقیه نگن لال بود طرف! 

چیزی نگو و کار خودتو بکن 

اینطوری احترام هردو طرف حفظ میشه

روز های خوب با تو بودن که رفتن خودت اما همیشه تو قلبمی🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو بچم شیطونه.شوهرم گفت خودتو خسته نکن منم برا تولد بچم هرکاری کردم همسرم نذاشت گفت فقط ساندویج از ...

تازه من کلی وقت جوجه میشستم و مواد میزدم و ژله و سالاد چند مدل درست میکردم دیگه کمر واسم نمونده بود این بیشعور اینجوری میگه وای به اینکه ساندویچ بیرونو میدادم

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

دوهفته پیش تولد یه سالگی بچه برادرم بود همه کارارو مامانم کرد هم غذا درست کرد هم کلی خرید تازه بدون منت

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2731
ولش کن .من شوهرم سر سفره بودیم دوتا از دوستاش زنگ زدن بیان خونمون برا شام شوهرم رفت غذا از رستوران ا ...

خو اشتباه ميكنى 

وقتى پشت سرت ميگن غذا از بيرون ميگيرى چرا خودت رو زحمت ميندازى؟ 

از همون بيرون بگير براشون  😁

دقیقا همینطوره چون برگشت به دخترش گفت همه کارا رو پسرم کرد من خیلی ناراحت شدم از این حرفش با اینکه خ ...

تولد نگیر که هم کلی هزینه کنی هم حرف بشنوی و حرص بخوری،

سال بعد ۳تایی برید رستوران خیلی هم خوشمیگذرههههه

قرمه سبزی؟؟؟😑😑😑  مگه میخواستی نذری بدی! شام تولد کی قرمه سبزی میده! ببین عزیزم ۱عده فقط میخ ...

ایشون فکر میکنن همه باید سنتی باب میل ایشون رفتار کنن

2740
تولد نگیر که هم کلی هزینه کنی هم حرف بشنوی و حرص بخوری، سال بعد ۳تایی برید رستوران خیلی هم خوشمیگذر ...

دخترم چهارسالشه ذوق تولد داره تولد دختر جاریمم دو روز بعده متعسفانه بعد دخترم میگه چرا واسه من نگرفتین

افراد یکم سن بالا هم علاقه ای به خوردن ژله و ...اینجور مخلفات معمولا ندارن

خاهر شوهرای من همسن من هستن 😐😐😐پاناکوتا و کرم کارامل و اینا درست میکنم بلد نیستن حتی اسمشو جلو مهمونام میگن این اداها چیه 😐😐😐نمیزارن مهمون بیچارم بخوره خودشون همشو خالی میکنن 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
دخترم چهارسالشه ذوق تولد داره تولد دختر جاریمم دو روز بعده متعسفانه بعد دخترم میگه چرا واسه من نگرفت ...

پس یکم قرمه سبزی برا مادرجان بپز از غذاهای دیگه هم بهش نده

قرمه سبزیو ماست و دوغ بخوره😅😅😅