2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عموم خودش سرهنگه، گفتم همینمون مونده به هرکی از راه رسید احترام نظامی بذاری😓😓 نمیدونم والا چه فکری ...

خانما که احترام نظامی ندارن😯 برا آقایونه که دست بالا می برن و پا می کوبن😁😁

چه جالب که عمو برات تصمیم میگیره.  حالا اگر خیلی به پلیس بازی علاقه داری با خانم تهرانی صحبت کنم نی نی یار بشی😁😁😁

پیراپزشکی؟؟؟  پس چرا قبلا تو یک تاپیکی که در مورد زنجان بود گفتی زنحانی ها خیلی خوبن و من خودم دانشجوی پزشکی اونجا بودم؟؟؟😯😯😯😯😯 من ۴ چشمی مراقبتم تا سوتی بگیرم😂😂

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
2728
نهههه هیچ وقت حسرت نخوردم، من عاشق کارمم😍😍😍

پست من رو جواب ندادی خانم دکتر😁😁😁😁

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
خانما که احترام نظامی ندارن😯 برا آقایونه که دست بالا می برن و پا می کوبن😁😁 چه جالب که عمو برا ...

چه بدونم بالاخره خانومام پا میکوبن دیگه، منظورش همون بود احتمالا، منکه سردرنمیارم!!😆

بابامم نمیتونه برا من تصمیم بگیره چه برسه به عمو😏😏 اونم در حد یه مشورت و راهنمایی بود که خب منم قبول کردم!!

گفتم تو علوم پزشکی زنجان بودم دانشکده پیراپزشکیش، حتی شمام یکی یکی رشته هارو گفتین و من لو ندادم😆😆 

من دروغی نمیگم که بخاین سوتی بگیرین ازم😆

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
منم از کارم راضیم تا حدودی ولی روحیم با کارمندی و منضبط بودن جورنیست برام یکنواخته

کار مند کجا هستین مگه

2740
منم از کارم راضیم تا حدودی ولی روحیم با کارمندی و منضبط بودن جورنیست برام یکنواخته

مهم اینه که تو این شرایط جامعه یه کاری داری، خدارو شکر کن دختر😍

چه بدونم بالاخره خانومام پا میکوبن دیگه، منظورش همون بود احتمالا، منکه سردرنمیارم!!😆 بابامم نمیتون ...

نه پاهم نمیکوبن؛ 

چه خوب یادته, ماشاالله به اون حافظه.

ببخشید من کدوم رشته رو نگفتم😂😂😂

بیمارستان

چه جالب. پس با خانم من همکارین. امشب شیفته خدا روشکر😁😁

درست میگی خداروشکر ولی یه گوشه ذهنم اون حسرته میمونه

شغل آرزوهات چی بودش

نه پاهم نمیکوبن؛  چه خوب یادته, ماشاالله به اون حافظه. ببخشید من کدوم رشته رو نگفتم😂😂 ...

تو خواب و بیدار هاجر که پا میکوبید😀😀😀

پس چییی😎

دیگه دیگه!!😏

2706