2733
2739
باااشه😞😞😞 ینی شما نمیدونین خانومتون میخاست گرافیست بشه یا نه؟؟؟😒😒 کاش خودشون بودن، آی میخندید ...

😁😁😁😁 ایشالله یک روزی خودت دم به تله آقایون سایت بدی, و با شوشو بیاین سایت, اون وقت که میختدیم؛ تو دلمون عروسی میشه

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
باااشه😞😞😞 ینی شما نمیدونین خانومتون میخاست گرافیست بشه یا نه؟؟؟😒😒 کاش خودشون بودن، آی میخندید ...

اوووه خب خانومتون تو بیمارستان یا دکتره یا پرستار ازین دو حالت خارج نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب همگی بخیر.

جودی جان, جان سرهنگ, ایقدر ما رو رسوا عالم نکن, 

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
2731
😁😁😁😁 ایشالله یک روزی خودت دم به تله آقایون سایت بدی, و با شوشو بیاین سایت, اون وقت که میختدیم؛ ت ...

مگه قحطیِ شوشو😷 اومده که بخام دم به تله آقايون سایت بدم؟؟😂😂😂 

عمرااااا😆😆

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
شب همگی بخیر. جودی جان, جان سرهنگ, ایقدر ما رو رسوا عالم نکن, 

من چیکار به شما دارم😀 خودتون به استارتر گفتین با خانومم همکارین، خانمم شیفته شکرِ خدا😒😒😒

حافظه تون خوب نیستاااا

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
2740