2410
2553

ارزو داستم پلیس بشم

الانم به شغل شریف خانه داری مشغولم😀

بچه ها تاپیک اخرمنو گزارش بزنید بترکه برم بخوابم😭

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوران دبستان دوس داشتم باستان شناس یا جانور شناس بشم.دوران راهنمایی دوس داشتم گرافیست بشم.دوران دبیرستان دوس داشتم دامپزشک بشم.الان خانه داری بیش نیستم 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2456

من بچه بودم خواب و بیدارو میدیدم (ناتاشا)عاشق این بودم بلیس بشم

هر جا میرفتم میگفتم من نیروام(نیرو انتظامی)

یادش بخیر

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
دوس داشتم پزشک شم که خدارو شکر نشد،من آدم پزشکی نبودم😩 پلیسم دوس داشتم که عموم نذاشت😣😣

چرا عمو نگذاره؟  الان چیکلره ای؟

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
2714

من دوست داشتم خلبان اف۱۶ بشم؛ اما نشدم.

الانم شوفر خانم شدم, ببرم اونجا اینجا

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
دوس داشتم پزشک شم که خدارو شکر نشد،من آدم پزشکی نبودم😩 پلیسم دوس داشتم که عموم نذاشت😣😣

دوس داشتی پلیس بشی؛ اون گشت ارشاد, امر به معدوف کنی؟😀😀

ای بابا😁😁😁 از شغلتون راضی هستین حالا؟

😁😁😁 سوال سختیه

چرا عمو نگذاره؟  الان چیکلره ای؟

عموم خودش سرهنگه، گفت همینمون مونده به هرکی از راه رسید احترام نظامی بذاری😓😓 نمیدونم والا چه فکری با خودش کرد آخه، حالا جالبه بابام کاری نداشت😅

یکی از رشته های پیراپزشکی!!ولی نمیگم کدوم😆😆

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
2706