2737
2734
باااشه😞😞😞 ینی شما نمیدونین خانومتون میخاست گرافیست بشه یا نه؟؟؟😒😒 کاش خودشون بودن، آی میخندید ...

😁😁😁😁 ایشالله یک روزی خودت دم به تله آقایون سایت بدی, و با شوشو بیاین سایت, اون وقت که میختدیم؛ تو دلمون عروسی میشه

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
باااشه😞😞😞 ینی شما نمیدونین خانومتون میخاست گرافیست بشه یا نه؟؟؟😒😒 کاش خودشون بودن، آی میخندید ...

اوووه خب خانومتون تو بیمارستان یا دکتره یا پرستار ازین دو حالت خارج نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب همگی بخیر.

جودی جان, جان سرهنگ, ایقدر ما رو رسوا عالم نکن, 

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
2731
😁😁😁😁 ایشالله یک روزی خودت دم به تله آقایون سایت بدی, و با شوشو بیاین سایت, اون وقت که میختدیم؛ ت ...

مگه قحطیِ شوشو😷 اومده که بخام دم به تله آقايون سایت بدم؟؟😂😂😂 

عمرااااا😆😆

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
شب همگی بخیر. جودی جان, جان سرهنگ, ایقدر ما رو رسوا عالم نکن, 

من چیکار به شما دارم😀 خودتون به استارتر گفتین با خانومم همکارین، خانمم شیفته شکرِ خدا😒😒😒

حافظه تون خوب نیستاااا

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!
2738