2733
2739
عنوان

لباسای عیدم+عکس

2791 بازدید | 104 پست

بچه ها لباسام چطوره ؟در جریانید ک همچی سر ب فلک کشیده 😑قیمتا افتضاح بود توروخدا بگید قشنگه 😭😂😂مانتوم ۳۰۰شلوار ۱۳۰کفش ۱۰۰ مییییدونم گرونه ولی چ کنم خر شدم گرفتم شاید واسه بعضیا گرون نباشه ولی واسه حقوق ۱۳۰۰شوهرم گرونه منم سالی یبار اینارو میگیرم واسه دخترمم میذارم یکم لباسش گشاده گفتیم  واسه تابستونشم بشه ممنون میشم نظر بدید❤

مبارکه 😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مبارک باشه 😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2742
2740

تو بذار،،ما میگیم قشنگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706