2737
2734
عنوان

دختردارشدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 96 پست
خوبی دختر دارشدن اینه که در آینده مادرزن میشی و کمتر مادرزن و دومادی با هم مشکل دارن اگه پسر داشته ...

تو همین سایت میبینی چ بی احترام‌هایی میکنن به مادرزن و پدر زن 

همه چی به تربیت خانوادگی ربط داره 

بجا این حرفا سعی کنیم چ پسر چ دختر و جوری تربیت کنیم ک ب مادر زن و مادرشوهرش به مشکل نخوره و رو خودمونم کار کنیم که عروس و داماد و مثه دشمن ندونیم

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من خودم یه دختر9ساله دارم کسی بخوادنگاه چپ بهش بندازه یاازجنسیتش ایرادبگیره باخاک یکسانش میکنم برام ...

دختر و پسر هر دوشون واسه پدر مادر عزیزن.... البته جنسیت بچه که با ای وی اف میشه تعیین کرد.... بعضی ها میرن ای وی اف میکنن تا همون جنسیتی که میخوان بشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو من و شوهرم دختردوستیم خیلی شوهرم دختر دوسداره تازه اسمشم از مجردیش انتخاب کرده بود

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
تو همین سایت میبینی چ بی احترام‌هایی میکنن به مادرزن و پدر زن  همه چی به تربیت خانوادگی ربط دا ...

عزیزم بابد واقعیت رو پذیرفت  قبول کن در کل جامعه درصد بگیری رابطه مادرزن و داماد بهتر از مادرشوهر و عروس هستت. مادرزن و داماد خیلی راحت تر با هم کنار میان تا مادرشوهر و عروس البته استثنا هم وجود داره.

2728
تحصيل كرده مملكت اينو بگه از بقيه نميشه انتظارى داشت 😐

هیچوقت ب کسی اینو نگفتم ک بعدی پسر باشه یا دختر اصلا کی میخای باردار شی هم نمیپرسم ..بعد طرف ارجحیت در نظر میگیره واسه جنسیت بچه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
توروخدا اینطوری نگو  میدونی چقد تو این سایت درگیر همین دوا درمونن برا بچه  دل میشکنه این ...

عزیزم من منظورم فامیل استارتر بوده ن همه وقتی اون دل این بنده خدارو میشکنه اینم باید جواب گو باشه.هر کسی بخاطر داشته هاش غرور و تکبر بگیرتش خدا قهرش میگیره حالا چه با دوا درمون چه بی دوا درمون من خودم خدا بهم پسر داره اما ی درصد واسش مغرور نشدم یا دل مادر دختری رو نشکستم

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین
عزیزم من منظورم فامیل استارتر بوده ن همه وقتی اون دل این بنده خدارو میشکنه اینم باید جواب گو باشه.هر ...

من خودمم دوتا پسر دارم 

هیچ وقت غرور نگرفتم 

با اینکه تو خانواده شوهرم پسر دوستن و جز بچه های من بقیه دخترن 

ولی وقتی کسی باردار نمیشه دیگه هرچقدر هم که دلمون ازش چرکین باسه بنظرم این حرف و نگیم بهتره 

بعضی وقتا یه آه بکشن دیگه خدایی نکرده آدم همونیم که داره از دستش میره زبونم لال 

البته نظر منه 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2740
عزیزم بابد واقعیت رو پذیرفت  قبول کن در کل جامعه درصد بگیری رابطه مادرزن و داماد بهتر از مادرشو ...

به نظر من بیشتر مادرشوهر مقصره که عروس نمیتونه باهاش خوب باشه..من خودم از مادرشوهرم متنفرم، هرچند با رابطه شوهرم و مادرش کاری نداشتم و هنوزم مثل قبل قربون صدقه مامانش میره..ولی خب من ازش متنفرم..

اما مامان من اونقدر با زنداداشم خوب و بامحبت برخورد کرد که واقعا میتونم بگم زنداداشم عاشق مامانمه...داداشم سر میذاره رو پای مامانم، زنداداشم با ذوق عکس میگیره ازشون..به خدا از رو سیاست نیستا، اینکه مثلا بخواد خودشو خوب نشون بده ..خیلی صاف و ساده‌ست ...بهش محبت کردیم خب محبتم میبینیم...حالا درسته بعضی از عروسا الکی بی دلیل بدجنسن،ولی به نظر من حتی اونا هم بامحبت نرم میشن...فقط مادرشوهر باید خوب باشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
عزیزم من منظورم فامیل استارتر بوده ن همه وقتی اون دل این بنده خدارو میشکنه اینم باید جواب گو باشه.هر ...

هنوز اون بنده خدا چیزی نگفته

استارتر رفته پیشواز 

با احمق ها بحث نمیکنم   
نه همه چی دست خداست ولی وقتی طرف شعورشو نداره مدل بیشعوری خودش باید جواب داد تا بفهمه😉

اونم میگه از قدیم گفتن پسر زاییدن هنر یا یه چیز دیگه باید جواب کوبنده بده نتونه جواب بده 

هنوز اون بنده خدا چیزی نگفته استارتر رفته پیشواز 

گفتم اگ اون چیزی گفت ایشونم یاداوری کنن غرور واسه چیزی ک خدا داده دست خود ادم نیست منظورم ب همه منتظرای نی نی نبود

🙏میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستین
هیچوقت ب کسی اینو نگفتم ک بعدی پسر باشه یا دختر اصلا کی میخای باردار شی هم نمیپرسم ..بعد طرف ارجحیت ...

كار شما درسته عزيزم واقعا بعضيا رو نميفهمم كه راجب خصوصى ترين قسمت زندگى  آدما كنجكاوى ميكنن 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
اصلاااااا فکرت رو درگیر چرت وپرت های این ادم های بدوی نکن اگه کسی سر این چیزها بخواد تو زندگی من دخ ...

منم باهاش تقريبا قطع رابطه م اما برا اينكه دل ادم و بشكنه هرجوري شده ميادو حرفش و ميزنه

2706