2733
2734

من ی دونه جوش مانند ریز دهانه واژنم داشتم بعد ۳ روز دیشب سرکه سیب زدم امروز خیلی کوجیک شده یعنی رفته ی جورایی ترو خدا کسی هست کمک کنه من حامله ام ۹ هفتمه چیکار کنم خدایا کسی بوده زایمان طبیعی داشته باشه با زیگیل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زگیل چه ربطی به زایمان طبیعی داره بعدش شاید زگیل نباشه اصلا شاید مو باشه زیر پوست

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
برو دکتر اگه واقعا زگیل باشه نمیتونی طبیعی زایمان کنی

واقعا؟؟؟؟ چرا نمیتونه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
واقعا؟؟؟؟ چرا نمیتونه

هنگام زایمان در اثر تماس به بچه منتقل میشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738
هنگام زایمان در اثر تماس به بچه منتقل میشه

وای نمیدونستم 

چون بچه میگیره

نمیدونستم ممنون که گفتی

ای خدا....... این سوالها اینجا جواب داده نمیشه عزیزم.باید بری دکتر 

مخصوصا شماکه بارداری

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چون حین عبور بچه از کانال زایمان، احتمال انتقال ویروس به بچه وجود داره

ممنون از توضیحت اطلاع نداشتم😥

2706