2752
2734

من ی دونه جوش مانند ریز دهانه واژنم داشتم بعد ۳ روز دیشب سرکه سیب زدم امروز خیلی کوجیک شده یعنی رفته ی جورایی ترو خدا کسی هست کمک کنه من حامله ام ۹ هفتمه چیکار کنم خدایا کسی بوده زایمان طبیعی داشته باشه با زیگیل

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

زگیل چه ربطی به زایمان طبیعی داره بعدش شاید زگیل نباشه اصلا شاید مو باشه زیر پوست

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
برو دکتر اگه واقعا زگیل باشه نمیتونی طبیعی زایمان کنی

واقعا؟؟؟؟ چرا نمیتونه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
واقعا؟؟؟؟ چرا نمیتونه

هنگام زایمان در اثر تماس به بچه منتقل میشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
هنگام زایمان در اثر تماس به بچه منتقل میشه

وای نمیدونستم 

چون بچه میگیره

نمیدونستم ممنون که گفتی

ای خدا....... این سوالها اینجا جواب داده نمیشه عزیزم.باید بری دکتر 

مخصوصا شماکه بارداری

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چون حین عبور بچه از کانال زایمان، احتمال انتقال ویروس به بچه وجود داره

ممنون از توضیحت اطلاع نداشتم😥

2706