2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1934233 بازدید | 85423 پست
😂😂 چشم، من یسری وسایل رو همینطوری میچیدم بالای کمد، خواهرم اومد خونمون ( ایشون در زمینه مرتب بودن ...

اول که خسته نباشی زهراجونم عشششق منی با این همه انرژیت

اتفاقا منم رو سر کمدلباسیامون کلی وسیله خردو ریزه هست باید جعبه بزارمو دسته بندیشون کنم ایده خوبی بود. ممنونم ازت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دروت میکنم خیلی بده ادم همش به فکر کاراش باشه ولی خالش خوب نباشه ولی خودت. اذیت نکن  انش ...

فدات عزيزم.اره بايديه برنامه دقيق بنويسم تابتونم كاراموسروسامان بدم.ازشانسم خريدامم مونده نميدونم چيكاركنم حتي براي سفرهم هيچ برنامه نريختم ذهنم مشغول مشغوله هيچكاري ام نميتونم بكنم.كاش همسرم اخرهفته خونه باشه كاراروتموم كنيم.

اول که خسته نباشی زهراجونم عشششق منی با این همه انرژیت اتفاقا منم رو سر کمدلباسیامون کلی وسیله خردو ...

ممنون مامان مهربون😘😘😘😘

چشم هر وقت ستم کامل شد عکس میزارم ولی با شرایطی که الان میبینم فعلنا درگیرم و نمیرسم.

2728
سلام خانمای کدبانو و مرتب و منظم  خدا قوت  دختر کوچولوی منم چند روزیه به دنیا اومده.&nbs ...

مباااااااااااااااارکه خانومی خیلیم عالیه

خدا کوچولوهاتونو براتون حفظ کنه خیلی خوشحال شدم ک گفتی دوستی

الان فقط رسیدگی به خودت و بچه و استراحت کافی

نمی دونم گل اولت چند سالشه ولی تاجایی می تونی اسباب بازی های دم دستشو کم کن و خرد خرد در اختیارش بزار تا کارت ازین بابت کم بشه

و اونایی نمی دی بهش رو نباید ببینه و اذیت بشه . حتی برای بچه های بزرگتر هم همینه

تایمهای کوتاه کوتاه رو بزار برای رسیدگی به خونه و فقط مرتب نگه داشتنش

ولی از تغذیه ی خودت غافل نشو دوستم

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
سلام به دوستای گلم  همتون خسته نباشین  خیلی حس خوبیه کنار شماها بودن منم دست پر اومدم&n ...

عاااااااااااالی بودی عزیزم

خدا خیرت بده خدا مامان گلتو سلامت نگه داره چ حس خوبی داشتین با مامان

خیلی تحسین داره کارت

شیرینی هاتم خوب شن الهی

برای رسیدگی به پوستت و حرفای دکترت و نوع پوستتو تغییرات فعلی و کارایی کردی حتما برامون بگو چی برای ما خانوما خوشحال کننده تر از توجه و رسیدگی به خودمون . 

دلم خواست باغچه تو گفتی ببینم ! ههه

فدات عزيزم.اره بايديه برنامه دقيق بنويسم تابتونم كاراموسروسامان بدم.ازشانسم خريدامم مونده نميدونم چي ...

سوین جان فقط ذهنتو خالی کن

کاراتو دسته بندی بنویس

برای هر دسته و هر جا روز و تایمی رو بنویس جلوش

می نویسی میبینی یه سری کار مثلا همه شون بیرون خونه ان ، وقتی داری میری بیرون همه رو انجام میدید  ،ولی نوشته نباشه ممکنه از قلم بیافتن

بهتر باشی الهی

سرماخوردگیت خوب شد>؟

اول که خسته نباشی زهراجونم عشششق منی با این همه انرژیت اتفاقا منم رو سر کمدلباسیامون کلی وسیله خردو ...

ایده ی زهراجون بابت کارتن ازین جهت خوبه که کارتن بازیافتی هست و هر وقت خراب شد یا دیگه نخواستش ، بابت دور ریخته شدن و آلودگی طبیعت آدم عذاب وجدان نداره ، اما اگر قرار بود ازین سبدای پلاستیکی باشه با وجودی خوشگلن ولی همینکه هی با خرید ما وارد چرخه ی طبیعت و در نهاد ایجاد پسماند میشن اصلا خوب نیستن. 

از طرفی ام زهرا گلی گفت میخواد کارتنا رو با کاغذ کادویی شیک و خوجل کنه

ممنون مامان مهربون😘😘😘😘 چشم هر وقت ستم کامل شد عکس میزارم ولی با شرایطی که الان میبینم فعلنا درگ ...

ولی زهراییییی شروع کنی ها احتمالا به همه ی اشپزخونه ات اون گل گلیا سرایت کنه

از دستگیره و دم کنی و پیش بند بگیر تا رومیزی و جاهای دیگه

منم عشق این پارچه گلدارای ریزم ک یه تیکه تور کتونی کرم رنگ روشون خرده و دو رنگ رو از هم جدا کردن !    

برنامه خونه تکونی دوشنبه 20 اسفند 97

تمیز کردن انبار و راه پله ها و پارکینگ

اینم مرحله ی آخر خونه تکونی 

که البته ما خودمون پارکینگ و راه پله ها رو توی تایم نزدیک تری به عید تمیز می کنیم ولی انبار واقعا باید قبلش تمیز شده باشه

خونه_تکونی#

خانه_تکانی#

برنامه-و-راهکاربرای-مدیریت-کارهای-خونه_تکونی#

سوین جان فقط ذهنتو خالی کن کاراتو دسته بندی بنویس برای هر دسته و هر جا روز و تایمی رو بنویس جلوش ...

مشكلم همين نوشتنه ديگه عزيزم مينويسم ميرم بيرون وقتي كاراوخريدموانجام دادم يهويادم ميفته عه من ليست داشتم اخه خخخ.اره عزيزم بهترم ممنون گلم

مشكلم همين نوشتنه ديگه عزيزم مينويسم ميرم بيرون وقتي كاراوخريدموانجام دادم يهويادم ميفته عه من ليست ...

توی گوشیت بنویس

یا از لیستت عکس بگیر دوستم

این گوشیا خیلی کمک هستن

ولی زهراییییی شروع کنی ها احتمالا به همه ی اشپزخونه ات اون گل گلیا سرایت کنه از دستگیره و دم کنی و ...

واي منم عاشقشونم البته خودمم دارم همه چيشو ولي دوست دارم بازم داشته باشم

توی گوشیت بنویس یا از لیستت عکس بگیر دوستم این گوشیا خیلی کمک هستن

واي آتنا جون اتفاقا همه ي اون كاراروكردم ولي برام هوش وهواس نمونده يادم ميره.اخرش همسرم ميگه ليست نداشتي؟تازه يادم مياد.الانم نوشتم گذاشتم توجيب پالتوم رفتني بايد چنتاشوبخرم تاكم شن

برنامه خونه تکونی دوشنبه 20 اسفند 97 تمیز کردن انبار و راه پله ها و پارکینگ اینم مرحله ی آخر ...

وااااااي تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟  ازاين تاپيك ميرم وتاوقتي استارت كارامونزدم ديگه نميام اينجا.خجالت ميكشم واقعا چرااينقدتنبل شدم منننننننننننن

2706