2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936777 بازدید | 85512 پست

سلام برهمگي 

گزارش ديروزمن

پذيرايي خونه مامانم روكلاگردگيري كردم جاروكشيدم همه جاهم دستمال كشيديم.زيرفرشاموكت هست كه اونارم كلاجاروكشيدم واتاق برادرمومرتب كردم وكلي ورق وكاردستي دورانداختني داشت انداختم اشغال اماجاروكردنشوموندامروزبرادرم بكشه واشپزخونه رودوباره يه كوچولومرتب كردن ميخواست مرتب كردم وداخل كابينت اجاق گازوادويه هاروخالي كرديم شستنياروشستيم خشك شدوداخل كابينتم تميزكردم گذاشتم واخرسرهم جاروكشيدم عصري تموم شد ولي بعدازاون ديگه خسته بودم كاري نكردم.

سلام دخترا

۱۲ رووووز مونده فقطططط

بدویییییین

من یه عالمههههه کار دارم.

تا دیشب مهمون داشتم و همش میرفتیم بیرون خرید،،اصلا وقت نمیشد خومه رو مرتب کنم، الان خونه ترکیدس

عصر کلاس زبان دارم

حفظمم عقبه

پر و مانتوم مونده

سه روز رفتم خرید واسه پسرم کفش پیدا نکردم، کللللل مشهد رو گشتم واسه سایز ۲۴ پسرونه نهااااایتا ۱۰ مدل کفش بود،همون همش تکرار میشد،هیشششششکدومشم قشنگتر از کفش پاش نبود.😑😕😕 نگرفتم،فقط دو سه جای دیگه مدنظرمه،اگه اونا نداشته باشن دیگه هیچی😒

مدیروز یه پارچه گل گلی خششششکل گرفتم واسه وسایل هنری که میخوام درست کنم

برم خونه رو مرتب کنم بعد میام یه برنامه واسه این ۱۲ روز بنویسم که انشالله چیزی از قلم نمونه

بجنبین دخترا بیاین گزارشات سرشار از انرژیتونو بزارین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا ۱۲ رووووز مونده فقطططط بدویییییین من یه عالمههههه کار دارم. تا دیشب مهمون داشتم و همش ...

آفرين زهراجون.

من كلي كاردارم خريدامم مونده قراره مسافرتم بريم .هيچي نخريدم جزيه سارافون دامن كه نتي خريدم نرسيده فك كنم پولم رفت.و4تاتيشرت .هيچي توبازارنيست همسرمم كارش زياده شهرديگه نميتونيم بريم براي خريد.خونمم دست نخورده مونده هنوز ازامروزاستارتشوميزنم انشالله

آفرين زهراجون. من كلي كاردارم خريدامم مونده قراره مسافرتم بريم .هيچي نخريدم جزيه سارافون دامن كه نت ...

خیلی هم خوب که امروز استارت میزنی

شما دستت فرز هست ، زود شروع کن و همه رو سریع انجام بده.

منم یه عالمه کار خورد ریز دارم، احتمالا اوایل عید برم پیش مامانم، بعدش برگردم اینجا با خانواده همسر باشیم.

همسرم تممممام ۱۴ روز عید سرکاره.

گفتم بهتون؟ جشن روز مادر گتن دعوتمون کردن بهمون چادر مشکی دادن و قران و یه پازل بزرگ به بچه ها و چن تا چیز کوچولو، بعد اخر جشن رییسش رفت پشت میکروفن و گفت خانمای عزیز رو تعطیلات عیدتون هیچ حسابی نکنین و برنامه هاتونو بزارین برای بقیه تعطیلات طول سال، ( درواقع بهمون رشوه دادن که عید به همسرا غر نزنیم چرا انقد میرین سرکار،😁😁😒).

بنابراین عید امسال از مسافرت خبری نیست، و هنوز مشخص نیست برناممون چطور باشه

2728

از صب تا الان:

یه کوه ظرف شستم، چدنای گازو شستم گازو تمیز کردم، در کابینتا رو تمیز کردم، داخل کابینتا مرتب بود ولی بازم یه دستی کشیدم مرتب تر بشه، ماشین لباسشویی و شیشه گاز دستمال کشیدم

از اشپزخونه داخل یخچال موند که باشه ظهر نهار بخوریم یکم خلوت بشه( این چند روز هر چی غذا اضافه میومد گذاشتم یخچال، بعدشم باز غذای تازه درست میکردم، هی اضافیا تو یخچال ممیوند، امروز تا شب تیب همشونو میدم که اخر شب هر چی اضافه بیاد دیگه بزارم بیرون یخچال مرتب بشه)

حال و اتاق و سرویس بهداشتی و حمام در حد ترکیدگی باقی مونده. یکم استراحت کنم میرم بقیش.

اها سینکم با وایتکس تمیز کردم برق افتاد.

لیست خریدم باید بنویسم

ذهنم سرریز شده امروز خالیش میکنم بالخرررررررره.

کارای خونه و عیدم یه طرف، کارای محل کارمم به خودم قول دادم تا اخر سال به یه نقطه قابل قبول برسونم، کلی کار خورده ریزه اونجا هم مونده.

کارای خونه رو تموم کنم میشینم همه رو مینویسم.

راستی دیشب تولد بودیم خوش گذشت😁😁😍

خیلی هم خوب که امروز استارت میزنی شما دستت فرز هست ، زود شروع کن و همه رو سریع انجام بده. منم یه ع ...

زهراجون سرتون كلاه گذاشتن(محض شوخي بود)اشكال نداره بعدعيدميرين انشاالله.همسرمنم عيدتعطيله بعدش مرخصي نميدن براي همين بايدعيدوبريم.دستم تنده ولي سرماخوردگي شديدي دارم يهوميبيني گرفتم خوابيدم  ولي الان نشستم برنامه اين دوروزنوشتم كه كلابايداتاق روتموم كنم كمدديواري وتخت خوابوميزارايش وميزچرخ خياطي كه كلابايدتميزومرتب بشه.كمدرختخوابامم تازه ريخته بودم بيرون كه اخر هفته دوباره ميريزم بيرون دوروزبمونه بعدبذارم سرجاش وتموم شه.طول هفته هم بقيه كارام .اشپزخونمم نصفه نيمه انجام دادم فقط يخچالم مونده وتميزكردن ديواراوبالاي كابينتاوكف آشپزخونه حموم وWروهم همسرم زحمتشوميكشه باپاركينگ وحياط وبالكن .پذيراييم يه جاروميخواد وسراميكاهم يه تي كشيدن ميخواد تماااام.خخخخخ چه زرنگ وخوش خيالم

ارهههههه😂😂😂نامرد،اگه میدونستیم میگفتیم کادو نمیخوایم، تعطیلات عید میخوایم😁😁

من حال رو اساسسسسی تمیز کردم و گردگیری و جارو زدم

الانم اب گذلشتم جوش بیاد یه شکلات داغ بخورم بعدش برم ادامه ماحرا

برای فردا میخوام آشپزخونه تموم شه..  پنجره و پرده آشپزخونه کاشی های آشپزخونه  کابینت ها ...

سلام

من اون روز نتونستم آشپزخونه تموم کنم.. آخر هفته خونه نبودیم.. بجاش امروز تمومش کردم.. فقط مونده پرده آشپزخونه بتونم درش بیارم که میشورم وگرنه میزارم همسرم واسم درش بیاره. از صبح درگیر آشپزخونه  بودم.. دیگه حسابی خسته شدم.. یه خورده استراحت کنم بعد بدم نهار بزارم.. 

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍
2738

برنامه خانه تکانی شنبه 18 اسفند 98

امروز میز تلویزیون و تلویزیون و ...

سیم ها

سه راهی های برق

و کف پذیرایی و تمیز کنید.

تلوزیون اسپری مخصوص داره اگر ندارین تلوزیون و خاموش کنید اجازه بدین خنک بشه بعد دستمال و نمدار کنید بکشید و خشک کنید و اجازه بدین کاملا خشک بشه و بعد روشن کنید.

برای کف سالن پذیرایی بستگی به نوع جنس کف داره

پارکت و سنگ و سرامیک و ... هر کدام یک نوع تمیز کننده احتیاج دارند 

ولی اگر سرامیک دارین و وسطش سیاه شده با جرم گیر من بریزید و اجازه بدید نیم ساعت بمونه و بعد با فرچه بکشید تا تمیز بشه.

یکشنبه نوبت تمیز کردن جا کفشی و آینه و کمد لباسی دم دستی.

و دوشنبه هم آخرین روز ، نوبت تمیز کردن انبار و راه پله ها و پارکینگ.

خونه_تکونی#

خانه_تکانی#

برنامه-و-راهکاربرای-مدیریت-کارهای-خونه_تکونی#

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

سلام دوستیا و خداقوت 

خسته کارهای خونه تکونی هاتون نباشین

منکه پنجشنبه صبح سرکار بودم و عصرم استراحت کردم . هیچ جا هم نرفتما ولی خونه ولو شدم برای خودم و فیلم دیدیم همش.

جمعه هم که برنامه ی بیرون داشتیم ک وافعا خوش گذشت و لازم بود و عصرشم خسته اومدم خونه ، به کارای روتین ، شام بچه ها و جمع جور خونه و حمام خودم و دخترک رسیدم . دوسری هم لباس شستم و ظرف هم ک طبق معمول خدا زیادش کنه ! ههه

صبحم بعد از جمع جور دور خونه سرویس بهداشتی رو شستم ک لازم بود .

ولی امروز حتما کارامو یه سامون میدم و جمع و جورش میکنم . تقریبا با برنامه پیش رفتم . ولی فشرده فشرده بوده انجام کارام . 

خریدای همسر ک همچنان مونده.

خودمم هنوز بی کفش و شلوارم که واجبه و اگه بشه کیف بگیرم.

برای بچه هام اگه بتونم یک دست دیگه میگیرم.

از قسمتای مختلف خونه یه جاهایی خرد خرد مونده ک روی مخم هست .

باید بنویسم شون

یه سری هم ایده و نظم دهی باید روی کاغذ بیارم.

سرکارمم سرم شلوغه ک حسابی نظمش بهم ریخته و نمی دونم ب کدوم کارم برسم . اونم باید بیارمش رو کاغذ.

یه کتاب پی دی افی هم دارم که تو ذهنم همینجور خوره مانند !!! می چرخه و میخوام بخونمش .

سلام دخترا گزارش چند روز گذشته: واسه پرو اولیه مانتوم رفتم  مهمون عزیز دو روزه داشتم که ا ...

یه عالمه کار دارم منتظرم یکم ذهنم به شرایط استیبل برسه تا خالیش کنم،وقتی زیادی درگیره نمیتونم خالیش کنم، باید چند تا از بزرگاشو حل کنم،بعد ریزاشو خالی کنم( 😀😀).

دقیقا منم همینم زهراجان

قسمتای آخر پست قبلیمو بخونی دقیقا همینه ! یه چیزایی هستن تا اونا حل بشن آدم ذهنش باز میشه نفس میکشه و بعد دیدش برای خرده کارای جانبی ک کم اهمیت هم نیستن بازتره 

خسته نباشید همگی.منم کمدای اتاق خوابارو تموم کردم با کابینت ها. فردا میخوام ایشالا پرده هارو و بشورم ...

خدا قوت دوستم

خب بیا بگو چ کردی خانوم >؟

سلام برهمگي  گزارش ديروزمن پذيرايي خونه مامانم روكلاگردگيري كردم جاروكشيدم همه جاهم دستمال كش ...

آخی سوین جان خدا عمر باعزت بهت و به مادر بده کمک حالشی دوستم

سلام دخترا ۱۲ رووووز مونده فقطططط بدویییییین من یه عالمههههه کار دارم. تا دیشب مهمون داشتم و همش ...

آخی خداقوت زهراجان الان لابدد حسابی برق افتاده خونه دیگه

از برنامه هات ک نوشتی بگو برامون با حفظ اسرار نظامیو شرایط استراتژیکت ! خخخخ 

((خدایا این فامیلای داخل نینی سایتیو قطع نت بفرما ! خخخ)))

راسستی زهرا جونی اگه کفشای پای پسری ک خوبه هیچی نخر و اینقده خودتم اذیت نکن گرچه ک خرید کردن برای بچه کلی ام کیف داره.

اگرم نه کفش واجبه یه چیز معمولی تر و مجلسی و ساده و کم قیمت تر بردار که اینقده اذیت نشی و دوست نداشتیش کمترم پوشید زیاد هزینه نشده باشه . 

باز برا تابستونی میبینی لازم شونه کفش تابستونی بخری.

آفرين زهراجون. من كلي كاردارم خريدامم مونده قراره مسافرتم بريم .هيچي نخريدم جزيه سارافون دامن كه نت ...

میرسی سوین جان استارتو بزنو برای منم بگو گلم

2706