2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1959842 بازدید | 86266 پست
سلام دوستای گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه وزندگی بروقف مرادتون پیش بره تاالان  میوه شستم خشک ...

سلام برهمه

ازليست بالا لباسا وگازم موند  

كارهايي كه امروزبايدانجام بدم:

ارايشگاه برم

خريدبريم باهمسرم

شام درست كنم

گازوپاك كنم

ظرف بشورم 

لباساروجم كنم

يه دورماشين روشن كنم

اگه وقت كردم سراميكارودستمال بكشم وگرگيري كنم

وكمپوت زردالودرست كنم

تمام

منم امروز هفت و نیم بیدار شدم آخه قراره با مامان برم دکتر آشپزخونه و حال و تراس رو جارو کردم و دستمال کشیدم گاز و سینک رو هم تمیز کردم حتی یه سر رفتم بیرون یه کار کوچیک داشتم انجام دادم فقط ناهارم رو مامانم زحمتشو کشید از دکتر برگردم باید سرویس رو بشورم و کتابایی که از کتابخونه آوردم رو پس بدم خرید دخترم هم موند واسه امروز چون دیروز با مامانم رفتم بازار 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوس جونیا، چطورین؟ من از صب رفتم خرید پارچه و الان پاهام جووون ندارن، فوق العاده خسته شدم،

صب ۸ بیدار شدم، قیمه گذلشتم و برنجمم تا مرحله ابکش برم فقط دمش رو گذاشتم واسه ظهر که میایم، با مامانم و خواهرام رفتیم خرید ، یه عالمه پارچه خریدیم، یه پارچه مانتو دادم خواهرم برش بزنه،یه شومیز صورتی گل ریز با یه دامت سورمه ای ، یه سورمه ای با گلای ریز صورتی برای یه بیلرسوت که خونه بپوشم، به سورمه ای و یه سیاه هم برای دامن کوتاه، و یه پارچه برای ست روسری و ساق .

هنوز دلم پارچه میخواست ولی واقعا گرم بود و خسته شده بودم، انشالله باقیش هفته اینده، مامانم و خواهرامم کلی پارچه خریدن، ولی چون خواهرم حرفه ای تر خیاطی یاد گرفته همه پارچه ها رفتن خونه اون که دوخته بشن، منم مانتومو دادم اون بدوزه، بقبشو خودم بدوزم.

بعد خرید همگی اومدیم نهار خونه ما ، بادمجون سرخ کردم و سالاد درست کردیم و برنجمم دم کشید نهار خوردیم( از سرعت عملم و عملکرد صب برای تدارک نهار،راضی بودم، چون ظهر همه خسته و گرسنه بودن و تا همه خونه ما جم شدن سفره پهن شد و منتظر غذا نموندن.

مامان بابام عصری میرن و من و علی کوچولو از الان دلمون براشون تنگ شده😍😍

خونه یه نصف روز کار داره که اگه حوصله داشته باشم،عصر بعد خوابم مرتب میکنم، الانم میخوام بخوابم

باید اخر هفته  روز برم پیش خیاطم پارچه هامو برش بزنم. خیلی ذوقشونو دارم،مخصوصا که چه هام دقیقا همونایی هستن که دلم میخواست

کاشکی ززودتر خیاطی یاد میگرفتم😂😍

یه پارچه سبز یشمی برای شومیزم موند، یه پارچه سورمه ای خنک نخی و یه زرد خنک نخی هم برای زیرشلواری میخوام( من قدم بلند هست و زیر شلواریای بیرون برام یه کم کوتاهن، دیشب یه زیرشلواری سورمه ای خشکل دیدم ولی برام یکم کوتاه بود، این شد که تصمیم گرفتم اووونم خودم بدوزم😀😀)

برای علی جونمم یه دونه تی شرت سفید خریدم، نذاشت تنش کنم ولی انشالله اندازشه.

شب میام یه جمع بندی میکنم، ببینم برنامه هامو چطور بچینم که یکم به کارای جانبی هم بتونم برسم.

سلام دوس جونیا، چطورین؟ من از صب رفتم خرید پارچه و الان پاهام جووون ندارن، فوق العاده خسته شدم، صب ...

سلام عزيزم 

حسوديم شددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

منم پارچه ميخوام وخياطي يادگرفتن ميخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

برامنم زيرشلواري گشادبدوز خخخ

2731
منم مث شمام همیشه تو مهمونیا خونه ام تمیزه ولی بقيه وقتا نه. خیلی خم کار میکنم اما چون هم خودم هم ش ...

من دلم میخواد هر روز خونم مرتب باشه

ولی نمیشه.

دقبقا وقتی مهمون میاد مرتبه خونم

دوس دارم هرروز خونه مرتب باشه و هیچ وقت نگران اومدن مهمون سر زده نباشم

به نظرتون تا آخر شب میشه کاری کرد؟

میخوام این کارا رو انجام بدم. آخر شب بیام تیک بزنم.

تمیز کردن جا ادویه 

شستن شیشه های خالی و مرتب کردنشون

شستن گاز

جارو کردن و شستن کف آشپزخونه

فعلا اینا فک کنم برا امروز کافی باشه

درضمن بگم حدود ۸ماه دست به خونه نزدم. درس داشتم. برا عید هم خونه تکونی نکرده بودم. 

تشویقم کنین فک کنم یک هفته خونه تکونیمو تموم کنم.

مرسی❤❤❤

من دلم میخواد هر روز خونم مرتب باشه ولی نمیشه. دقبقا وقتی مهمون میاد مرتبه خونم دوس دارم هرروز خو ...

اره منم

الان دترم خونه تکونی میکنم درست و حسابی

قول دادم دیگ نذارم تا این حد ب هم بریزه

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
به نظرتون تا آخر شب میشه کاری کرد؟ میخوام این کارا رو انجام بدم. آخر شب بیام تیک بزنم. تمیز کردن ج ...

دقیقا مثل همیم

منم عید خونه تکونی زیادی نکردم

الان فرشامو دادم بشورن

وکارارو شروع کنم و احتمالا تا اخرهفته طول بکشه

امروز گاز رو کامل تمیز کردم

ظرف ادویه هارو تمیزکردم و دوباره چیدم

لباسای اضافی و کوچیک شده پسرمو جمع کردم

کشوی تختشو مرتب کردم

خیلی کار دارم😕😕😕

سلام خونه که مرتبه سینک و گاز هم تمیزه ناهار هم درست کردم یه دور هم لباس ریختم توی ماشین و درآوردم ف ...

زبان گفتی داغ دلم تازه شد.😢

زبانم در حد i am is بود یک سال تمام خوندم تا این اواخر سوالای سال قبل ارشد رو درحد ۳۰ تا ۴۰ درصد میزدم. چنان سوالی تو کنکور دادن پدر مونو در اوردن. یه دونه سوالم نتونستم جواب بدم. 😭😭😭

من اشپزخونه رو تموم کردم، الان همه چیش برق میزنه فقط یه چن تیکه توی وایتکس موند که بعدا باید تمیز ک ...

برنامتون برای حفظ قران چطوریه؟ 

به نظرتون تا آخر شب میشه کاری کرد؟ میخوام این کارا رو انجام بدم. آخر شب بیام تیک بزنم. تمیز کردن ج ...

امروز برای شروع خیلی خوب بود🤗

تمیز کردن جا ادویه☆

شستن شیشه های خالی☆ هنوز بازم مونده

گاز و کف آشپزخونه رو نرسیدم تمیز کنم. یه عالمه آلوچه داشتم باید میپختم. کلی وقتمو گرفت.

مرسی این تاپیک خیلی بهم انرژی داد. ❤💓💔💕💖💗💞💝🖤💜💛💚💙💘💟❣