2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1945666 بازدید | 85826 پست

سلام دوستای زرنگ و باسلیقم

امروز کارهای زیادی داشتم که به لطف خدا همگی انجام شد

شب قبل مهمون داشتم بعد رفتن مهمونا خونه بهم ریخته بود مخصوصا آشپزخونه

طاقتم نیومد بزارم همونجور بمونه

ظرفای باقی مونده رو شستم 

خشکا رو گذاشتم سرجاشون 

سینک و شستم و گازم پاک کردم

اشپزخونه رو شستم و میز غذاخوری رو پاک کردم 

خلاصه همون شب پرونده آشپزخونه رو بستم😀

ولی صبح بعد صرف صبحانه با همسر و دخترام رفتیم کتابخونه کتابای قبل رو تحویل دادم و چنتایی کتاب قشنگ گرفتم

بچه ها رو بردیم پارک بستنی خوردن برای خودمونم چای گذاشتم توی یه سبد یه نیم ساعتی توی پارک زیر سایه درختا نشستیم و جاتون خالی بسی لذت بردیم😍

بعدش دوتا کار اداری انجام دادم

عکس میخواستم که گرفتم

گوشواره های دخترم و النگوشو عوض کردیم یه سایز بزرگتر گرفتیم خیلی ذوق داشت دخترم😍

اومدیم خوته نهار داشتم گرم کردم خوردیم

بعد استراحت همه خونه رو جارو کشیدم

ظرفا رو شستم

دخترا رو حموم دادم

لباسای خشک رو سرجاشون گذاشتم

مرغا رو همسرم زحمت کشید خورد کرد شستم بسته بندی کردم

و شبم رفتیم مهمونی خونه خواهر شوهر خوبم

ببخشید من همیشه طولانی مینویسم🌷

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
سلام دوستای زرنگ و باسلیقم امروز کارهای زیادی داشتم که به لطف خدا همگی انجام شد شب قبل مهمون داشتم ...

ای جانم

عااالی

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برهمگي

گزارش ديروزمن

ازسركاررفتيم خونه مامانم نون تنوري درست كرده بود عصرونه وچاي وميوه خورديم بسي چسبيدبانون تنوري بعدش رفتيم زردالوچيديم اوردم خونه تاكمپوت درست كنم همسرم داشت ميرفت باشگاه منم رفتم خونه جاري جون شبم اومديم براي سركارمون ناهار درست كردم وسبزيهايي كه مامانم داده بود روشستم

يه شيشه بزرگ كمپوت درست كردم ولي صبح ديدم ابش كم شده فك كنم درشيشه خراب شده نميدونم درشوعوض كنم بذارم دوباره روگاز خوب ميشه يانه؟

كارهايي كه ديروز بايدانجام ميدادم رو امروزبايدانجام بدم وكلي هم كمپوت درست كنم

سلام عزيزم  حسوديم شددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد منم پارچه ميخوام وخياطي يادگر ...

عزیزدلللممممم😍😍😍😍

میخوام برات یه دونه زیرشلواری خنک گشاااااااد بدوزم، از این ور هوا بیاد از اونور بره، از اونا که بری باهاش جلو پنکه وایسی مثل بادکنک باد میشه😂😂

2731
عزیزدلللممممم😍😍😍😍 میخوام برات یه دونه زیرشلواری خنک گشاااااااد بدوزم، از این ور هوا بیاد از اون ...

واييييي اخ جوووون

كاش نزديك بوديم وقتي گفتي شلوار خونگي زرد وسوسه شدم اخه عاشق رنگ زردم

انشاالله به سلامتي بپوشي گلم

به نظرتون تا آخر شب میشه کاری کرد؟ میخوام این کارا رو انجام بدم. آخر شب بیام تیک بزنم. تمیز کردن ج ...

کم کم شروع کن، به یه مرحله قابل قبولی برسونش بعد یه برنامه روتین بنویس و بهش پایبند باش

من خودم البته هنوز در اون مرحله تلاش برای وضعیت قابل قبول هستم😁

واييييي اخ جوووون كاش نزديك بوديم وقتي گفتي شلوار خونگي زرد وسوسه شدم اخه عاشق رنگ زردم انشاالله ب ...

فدای تو😍😍😍😍 اخ منم عاااااشق لباس زردم.

چن وقت پیش یه زیرشلواری زرد دیدم برام یکم کوتاه بود نخریدمش،هنوز دلم پیشش مونده، دیزوز هر چی گشتم پارچه نخی خنک خوشرنگ پیدا نکزدم،همش طرحدار بود و من ساده یه رنگ ممیخواستم، هفته دیگه میرم بازم میگردم، 

2738
عزیزدلللممممم😍😍😍😍 میخوام برات یه دونه زیرشلواری خنک گشاااااااد بدوزم، از این ور هوا بیاد از اون ...

عالی بود 

منم دیروز استارت پیراهنم رو زدم.

با مامان شربت سکنجبین درست کردیم 

یه شومیز تو خونه ای هم نیمه دوز انجام دادم 

امروز هم صبح بعد صبحانه با پسرم فوتبال دستی بازی کردم.

روی تخت رو مرتب کردم.(کار پیش پاافتاده ایه اما من جزو لیستم میذارم که تیک بخوره وگرنه تا ظهر بهم ریخته میمونه،درعجبم چرا؟!!!!)

شیرموز درست کردم 

چندتا لباس بود که باید درزشون رو میدوختم،دوختم ،البته هنوز کامل نشده.

پسرمو بردم کلاس و یه خرید کوچولو انجام دادم و الان هم درحال  هستم.

ناهارم حاضره.

عصرم که خودم کلاس دارم.

خوش باشید.

این نیز بگذرد...                                                       

و اما من

اینجانب دیروز عصر نتونستم بخوابم، ینی علی نذاشت، خستگیم موند تو تنم، اخرشم ناکا از جام بلند شدم نشستم پای چرخم، یه مانتوم یکم برام گشاد بود سایزش کردم، و یه دونه مانتوم یه کوچولو تنگ بود،اونم سایز کردم، چه حس خوبی بود که این خورده کاریا از دست خودم برمیاد، پارسال یه شلوار همسرم چن ماه تو کمد خاک خورد چون زیپش خراب شده بود و وقت نداشت ببرتش خیاطی، اخرش خانم همسایه اومد یه روز پای چرخ نشست و برام درستش کرد، در این حد من خیاطی. بلد نبودم ینی😂😂😂

بعدشم دیگه چون خسته بودم فقط شام گذاشتم و خوابیدیم.

امروز صب سرکار بودم،تازه اومدم خونه، نماز یخونم نهار بخورم، بعدش بخوابم،

عصر انشالله خونه رو‌مرتب کنم و بشینم پای حفظم،فردا کلاس دارم و فقط یک سومشو اماده کردم.

دلم یه عصر خالی میخواد که علی خواب باشه و خودم خسته نباشم، هر چی برنامه و کار دارم بریزم رو کاعذ، شاید پنج شنبه، شااااید

فدای تو😍😍😍😍 اخ منم عاااااشق لباس زردم. چن وقت پیش یه زیرشلواری زرد دیدم برام یکم کوتاه بود نخری ...

اره رنگ زرد خيلي توروحيه ادم تاثيرخوبي داره.

حتما بخر پارچشو بدوز باهاش عشق كن.

منم يدونه اون روز خريدم صورتيه طرح قلب داره روش گشاااده ولي به سرم زده يه دونم پارچه بخرم بدم مامانم برام بدوزه خيلي گشادباشه.

و اما من اینجانب دیروز عصر نتونستم بخوابم، ینی علی نذاشت، خستگیم موند تو تنم، اخرشم ناکا از جام بلن ...

شايد اين پنج شنبه بيايد شااايد  

منم ارزو به دل موندم يه عصرپنج شنبه اروم وبدون دغدغه استراحت كنم

اولش که خوش اومدین به تاپیک🌹🌹 دومش با مرکز حفظ مجازی، هفته ای یبار تماس میگیرن ازم میپرسن،خودشونم ...

ممنون عزیزم

آهان ی برنامه هم بود من قبلا شرکت کردم

ی نفر مربی میشه و مدام باهم درتماس بودیم

اما متاسفانه من ب خاطر مسائلی نشد ادامه بدم

الان حرفای شمارو خوندم خیلی علاقمند شدم دوباره پیگیری کنم

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

سلام

من دیروز غروب لوبیا سبز گرفتم

پاک کردنش موند برای امروز تا صبحونه بدم به همسرمو وبچه هام وناهار بپزم شد ۱۲ 

تازه مابینشم هی میرفتم پاک میکردم

الان خونه مرتبه

فقط ظرف نشسته ولباس نشسته دارم گازم باید پاک کنم ودوقلوهامم ببرم حوم کار فریزر لوبیا سبزامم مونده

2706