2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1939194 بازدید | 85599 پست
گلی جون سلام  کامنتت رو که خوندم به فکر افتادم هدفهام رو بنویسم  جسته گریخته تو ذهنم بود ...

سلام عزیزم 

سال نوت مبارک 💚💚🍀🍀🍀

منم ذهنم هنوز جمع نکردم 

ولی یه هدف رفتاری م اینه که سخت نگیرم نه به بقیه نه به خودم

دیگه اینکه جمله نمی دانم رو خیلی تکرار کنم برا خودم

دلم ادامه تحصیل هم میخواد 

همینا فعلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااااام عزیزانم

سال نوتون مبارررررک🥰🥰🥰🥰

یه گزارش فک کنم ده روزه بدم❤️💝

شب عید رفتیم خونه مامانم و تا عصر جمعه اونجا بودیم، خداروشکر خوب بود.

برگشتیم خونه و اینجا هم مهمونی و جلسه قرآن شبانه داشتیم. 

دو سه روز رفتم سرکار

پریشب یه مولودی رفتیم

دیروز از صبح فایزه اومد پیش پسرا رفتیم بیرون . یه کار اداری داشتم که قرار بود تایم کمی ازم بگیره ولی تا نزدیک ساعت یک طول کشید

ساعت دو هم مراسم سالگرد مامان همسرم بهشت رضا بود

ماشین دست من بود

با سرعت نور خودم رورسوندم خونه، لباس عوض کردم پسرا رو حاضر کردم رفتیم دنبال همسرم و رفتیم سرخاک،خداروشکر به موقع رسیدیم.

برگشتیم خونه یکی دو ساعت استراحت کردیم

پسرا خوابیدن من با وجود اینکه خیللللی خسته بودم و کم خواب ولی خوابم نبرد.

دوش گرفتم کم کم حاضر شدم پسرا هم حاضر شدن و همسرم اومد دنبالمون رفتیم برای مهمونی افطار سالگرد

تا ساعت ده طول کشید.

برگشتیم خونه و از خستگی بیهوش شدیم پسرا عصر خوابیده بودن و خوابشون نمیومد🤐🥺🥺.بالاخره خوابیدن

امروز البته جبران کم خوابی ها رو داشتیم و دیر بیدار شدیم

برای پسرا علی جون صبحانه آماده کرد

اتاق پسرا یه چند تا تغییر جزیی لازم داشت که خیلی وقت بود باید انجامش میدادم. امروز انجام شد.

یه گزارش کوتاه برای رییسم فرستادم.

افطار داریم خداروشکر‌

حوله رو انداختم لباسشویی

در ادامه:

خونه یه تمیزکاری حسابی لازم داره این چند روز اصلا برای خونه وقت نداشتم.

تکالیف علی جون انجام بشه

تراس رو هم مرتب کنم پسرا برن بازی کنن هوا عالیه

برم فعلا میام باز گزارش میدم

سلام

تا اینجای روز:

تراس مرتب شد و جارو شد

پسرا فرستاده شدن بازی کنن

حرکات خطرناک ازشون دیدم

تحریم شدن برگشتن داخل😏

هال گردگیری و جارو شد

لباسشویی دوباره روشن شد لباسها پهن شدن

نماز خوندم

آشپزخونه گردگیری شد جارو شد گاز تمیز شد

پسرا رفتن حمام

براشون نهار گذاشتم گرم کردن دارن میخورن

تخت و ضمایمش یه تغییر اساسی داشتن انجامش دادم

اتاق خودم و پسرا گردگیری شد وسایلش مرتب شد جارو شد

دیگه انرژیم ته کشید بقیه ش باشه بعد🙃🙃

کارایی که موند:

یخچال احتمالا خروجی داره مرتبش کنم و اضافه ها بیرون برن

جلوی در ورودی مرتب بشه کفشای اضافی جم بشه

لباس دستی تو حمام هست شسته بشه خودمم دوش بگیرم

لباس خشکها تا بشن برن کشو

اتویی ها اتو بشن

ظرفها شسته بشن

سرویس شسته بشه

فردا اگه بشه با لپتاپ کار کنم  یه بخشی باید اضافه میکردم به پروژه م همینجور مونده و همکارمم منتظره برسونمش🤦‍♀.

2731

سلام  دوستای گلم

امیدوارم تعطیلات بهتون خوش بگذره

مام تو دید و بازدید به سر میبریم  ان شالله از ۱۴ هم میام

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

سلام ♥️

عید امسال برام متفاوته. همسرم برای کار جای دوری  رفتن و من از روز سوم عید مهمونی یا جایی نرفتم. 

مسئولیت بچه ها و خریدهای خونه دیگه کامل با خودمه. واقعا سخته. ته دلم دوست دارم به همسرم بگم که کارش رو کنسل کنه ولی وقتی میبینم که خودش راضیه از گفتنش پشیمون میشم. 

پسر بزرگم کلافه ست و دوقلوها تموم مدت احتیاج به مراقبت دارند.

صبح داشتم به دخترم غذا میدادم یهویی نگاه کردم دیدم پسر کوچیکم یه ظرف بزرگ عسل رو خالی کرده رو فرش. 🙄

✨✨✨

به خودم قول میدم این یه ماهی که همسرم ازمایشی رفته سر کار رو دووم بیارم تا بعدشم خدا بزرگه. شاید همسرم خودش منصرف شد. 

✨✨✨

کارهای امروزم:

مرتب کردن کل خونه 

شستن ظرفها

شستن لباس با دست

درست کردن ناهار (زیاد درست کنم برا شام هم بمونه)

مرتب کردن کشوهای کابینت

دو تا خروجی داشته باشم (تا یکم غفلت کنم تو خونه انباشتگی و بی نظمی میشه)

یه تماس تلفنی ضروری امشب 

حتما ظهر برم عید دیدنی خونه ی یکی از اقوام(فکر کنم دلخور شده که دیر رفتم)

✨✨✨

ساعت ۳ میام گزارش میدم. 🏃🏻‍♀️

2738
ممنون عزیزم سلامت باشید.   سه تا هستند اگه چهار تا داشتم دیگه قطعا دیونه میشدم. 😅

سلام عزیزم خدا قوت.سال نو تون هم مبارک.نمیخوام تو کارت دخالت کنم اما چون بعضی اخلاقام شبیه شماست خواستم بگم که مثل من همه چیز رو تحمل نکن تا خدای نکرده یهویی منفجر بشی.مابین صحبت های تلفنی تون به همسرتون بگین که خیلی سخته واذیت میشین شاید تصمیم دیگه ای بگیرن آخه من همه چیز رو یه تنه تحمل میکنم تا حد انفجار بعد دیگه طاقتم طاق میشه همسرم میگه خوب زودتر میگفتی من فکر می کردم اذیت نمیشی وگرنه فکر دیگه ای میکردم.نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یانه 

مامان علی 99.گرنگهدار من آن است که من میدانم.شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.                                                به هر کس می‌نگرم در شکایت است.در حیرتم لذت دنیا به کام کیست ؟
سلام ♥️ عید امسال برام متفاوته. همسرم برای کار جای دوری  رفتن و من از روز سوم عید مهمونی یا جا ...

مرتب کردن خونه✔️

ظرفها✔️

دو تا خروجی✔️

یه گردگیری کوچیک✔️

مرتب کردن کشوهای کابینت✔️

عید دیدنی باشه برای عصر 

لباسها رو هم نیم ساعت دیگه میشورم. 

✨✨✨

فردا باید ساعت ۶ بیدار شم. چون زمان کم میارم. 

سلام عزیزم خدا قوت.سال نو تون هم مبارک.نمیخوام تو کارت دخالت کنم اما چون بعضی اخلاقام شبیه شماست خوا ...

سلام ممنون عزیزم سال نوی شما هم مبارک.‌ 🌹🌹

یه فرصت کاری داره نمیخوام روحیه اش رو خراب کنم. خودش هم وقتی که اینجا بود میدید که چقدر اذیتم و چقدر دست تنهام. 

راه حلهایی که میده عملی نیستن مثلا میگه مادرت بیاد و کلا دیگه خونه ی خودش نره تا تنها نباشی. در حالیکه مامانم وقتی میاد خونه مون انگار رو میخ میشینه‌ و برا رفتن بیتابه. 😪

یا مثلا میگه یکی از بچه ها رو بده فلان فرد خونواده ام نگهداری کنه. ولی کی میاد بچه ی یکی دیگه رو بگیره. 

حالا اگه کارش ادامه داشت به پرستار فکر میکنم چون واقعا دست تنهام. 

سال نوی همه مبارک 

من از اول عید تا الان مشغول عید دیدنی بودیم که اکثرا شب نشینی بود همچنان دختر کوچیکه مریض هست یعنی شب عید مریض شد فکر کنم بخاطر آلرژی درگیر باشیم 

امشب من شام مهمون دارم خواهرم مادرم و خالم

سلام ممنون عزیزم سال نوی شما هم مبارک.‌ 🌹🌹 یه فرصت کاری داره نمیخوام روحیه اش رو خراب کنم. خودش ه ...

بله کاملاً درک میکنم. ان شاالله همیشه کار و درآمد شون عالی باشه تو این زمونه که اقتصاد داغونه داشتن شغل خوب یه نعمت بزرگه واقعاً ان شاالله همیشه موفق باشید.پرستار هم گزینه خیلی خوبیه منم منظورم همین بود که بار سختی هارو تنهایی به دوش نکشید جوری که فکر کنن هیچ سختی نیست چون خودم متاسفانه اون طوری ام.البته دارم رو خودم کار میکنم ولی متأسفانه ذهن خلاقی ندارم.این که گفتین پرستار.اصلا به فکر من نرسیده بود.امیدوارم همیشه خوش باشید.دوست خوبم 😍😍

مامان علی 99.گرنگهدار من آن است که من میدانم.شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.                                                به هر کس می‌نگرم در شکایت است.در حیرتم لذت دنیا به کام کیست ؟
بله کاملاً درک میکنم. ان شاالله همیشه کار و درآمد شون عالی باشه تو این زمونه که اقتصاد داغونه داشتن ...

ممنونم از توضیحات خوبتون. 🌹🌹

و خیلی ممنون از دعای خیرتون. 🥰

انشالله سال جدید برای شما هم پر از خیر و برکت باشه. 🙏

2706