2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1939133 بازدید | 85599 پست

سلام به همه خواهرا و دوستای خوبم 😘😘😘

تنها خداست که می‌داند بهترین در زندگی چگونه معنا می‌شود؛ در سال نو آن بهترین را برایتان آرزو می‌کنم.

سالی پرخیر و برکت برای همه شما عزیزان باشه ان شاءالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه خواهرا و دوستای خوبم 😘😘😘 تنها خداست که می‌داند بهترین در زندگی چگونه معنا می‌شود؛ در ...

سلام سال تو شما هم مبارک خدیجه جون 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

به تقویم‌ها اعتمادی نیست ... اگر تحولی در دل و زندگیت روی داد مبارک است؛

راز نو شدن را باید دانست

بهار می آید که همه تغییر کنیم

بهار یعنی تغییر ... و چه زیباست تغییری که هم‌زمان با بازگشت پرستوها و دوباره سبز شدن دنیاست.

عید واقعی جشنی است برای آنهایی که تغییر را پذیرفته و قربانی تقدیر نشده‌اند.

براتون سالی پر از تغییرات مفید و موثر آرزو میکنم💚🌹

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2731

سلام دوستان خوبم سال نوتون مبارک. سال پر باری رو براتون ارزو‌ میکنم. ♥️💐🥰

✨✨✨

چند روز پیش گفتم باید لیست هدفهام رو بنویسم اول اومدم یه لیست طولانی نوشتم بعد فکر کردم دیدم من هر سال چنین لیستی رو دارم ولی بهشون نمیرسم.

امسال برای خودم فقط دو تا هدف تعیین میکنم.

اول همون کنترل زبان و گفتارمه. 🙃 

من با خودم فکر کردم اگه بتونم سنجیده حرف بزنم رابطه ام با همسرم خیلی بهتر میشه. با خونواده ی خودم و همسرم میتونم ارتباط بهتری داشته باشم و مهمتر از همه اینکه من الگوی بچه هامم.  

دومین هدفم اینه که هر جور شده ادامه تحصیل بدم. 

امیدوارم تا اخر سال به هدف دومم برسم و در مورد اول هم تا حد زیادی پیشرفت کنم. 🙂

سلام تو این تاپیک هم مثل تاپیک مدیریت مخارج کسی هست برنامه بده به یه تنبل خانم ؟؟

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
سلام دوستان خوبم سال نوتون مبارک. سال پر باری رو براتون ارزو‌ میکنم. ♥️💐🥰 ✨✨✨ چند روز پیش گفتم ...

مرسی رها جون که از اهدافت میگی 

چه رشته ای و چه مقطعی میخوای بخونی ؟

و اینکه کاش بقیه هم بیان و از اهداف سال جدیدشون بگن‌

مرسی رها جون که از اهدافت میگی  چه رشته ای و چه مقطعی میخوای بخونی ؟ و اینکه کاش بقیه هم بیان ...

عزیزم مقطع کارشناسی

رشته ی روانشناسی رو خیلی دوست دارم. روانشناسی یا مشاوره،  هر کدوم که به معدلم بخوره. 

معدل دبیرستانم خوبه فقط چون رشته ام انسانی نیست نمیدونم قبول میشم یا نه. 

مرسی رها جون که از اهدافت میگی  چه رشته ای و چه مقطعی میخوای بخونی ؟ و اینکه کاش بقیه هم بیان ...

گلی جون سلام 

کامنتت رو که خوندم به فکر افتادم هدفهام رو بنویسم 

جسته گریخته تو ذهنم بود 

ولی باید بنویسم 

لطفا خودت هم بگو ♥️🌹

2706