2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938627 بازدید | 85578 پست

خانما من   یه سبد  خیلی بزرگ دارم وقتی کمد و یا هرجایی مرتب میکنم وسیله یا خورده ریز های که استفاده ندارم اون موقعه یا هنوز دلم نمیاد بندازم دور میندازم داخل سبد به امید اینکه یه روز بشینم این سبد مرتب کنم  ولی الان چند مدته میخوام این سبد مرتب کنم و  خیلی خورده رو بریزم بازیافت   ولی هر وقت باز میکنم سبد رو اعصابم خورد میشه انقد که خورده ریز جمع شده تو این سبد  البته خیلی هاشو که بدرد  دوستان میخورده دادم رفته ولی باز این سبد خالی بشو نیس اصلا 😓 میتونین راهنماییم کنین 😭😭😭😭😭😭

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی توش دارین😈😈😈

همش چیزای خورده ریز و   بدرد نخور اخه من هر وقت میرم خرید چیزای ریز  خیلی میخرم و  اینکه تیر ماهی هستم هم ممکنه یه دلیلش باشه 😅🤭

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
2728
ونوس جان شوهرشون ميكن😅😅مادر شوهر بنده خدا اون كوشه نشسته كاري به كسي نداره اخه

آقا 😂😂😂😂

من همزمان دو سه تا تاپیک داشتم میخوندم, از مادرشوهر یکی حرصم گرفته بود قاطی کردم انگار😂😂.

البته نظرم همونه😬. منتهی یه مادر رو باید حذف کرد از توی حرفام. با عرض معذرت از نظرم🙂

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
خانما من   یه سبد  خیلی بزرگ دارم وقتی کمد و یا هرجایی مرتب میکنم وسیله یا خورده ریز های ک ...

خوشبختم. منم یه چیزی تو این مایه ها دارم که هر چی رو نمیدونم کجا بذارم و ریزه و فک میکنم شاید گم بشه میریزم توش.اون روز توی کمد تکونی دل و زدم به دریا و میتونم بگم تقریبا خالیش کردم.اونایی که میشد براش جایی پیدا کرد گذاشتم سر جاشون و دیگه معین کردم حاش اینجاست. اونایی که شاید سالی یک بار هم حتی نگاهشون نمیکردم کامل ریختم تو یه نایلون دادم بیرون. بعضی اش هم روانه بازیافت شدن. ولی مهمه که اگه کم میکنی ازش دیگه جایگزین نری بخری, چون این چرخه ادامه دار میشه😁

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
2738
خوشبختم. منم یه چیزی تو این مایه ها دارم که هر چی رو نمیدونم کجا بذارم و ریزه و فک میکنم شاید گم بشه ...

وای   خیلی خوشحالم فهمیدم من تنها اینجوری نیستم 😅🤭😍

سلام

شب بخیر

کارهای امروز من تا حالا

بعد ازبیدارشدن اول گوشی بدست شدم🙈

بعد بلندشدم تخت رو مرتب کردم پنجره اتاق رو باز کردم 

صبحانه رو آماده کردم و با پسرها خوردیم.

سینک رو خالی کردم و خشک.

ماشین لباسشویی رو روشن کردم

ظرفها رو چیدم تو ماشین و تنظیم کردم که بعد لباسشویی کارش رو شروع کنه.

خمیر جادویی درست کردم که اگر بشه دونات درست کنم.

روی کانتر رو تمیز و خالی کردم.

زمان کلاس آنلاین شد و حاضر شدیم‌.

بعد کلاس رفتم خرید و پیاده روی ۱ ساعت

اومدم خونه 

خریدها رو شستم و جابجا کردم.

لباسها رو پهن کردم

لباس زیرهای خودم رو شستم

چند صفحه تاپیک خوندم برای خلاصه.

ناهار گرم کردم خوردیم.

و زمان کلاس چرتکه شد

بعد کلاس یه چرت نیم ساعته زدم و بیدارشدم.

و حالا از این ببعد ببینم چیکار میکنم.

میام میگم براتون🙂

این نیز بگذرد...                                                       
وای   خیلی خوشحالم فهمیدم من تنها اینجوری نیستم 😅🤭😍

منم دارم الان اكه كمدمو بهم بريزم يه عالمه وسايلاي ريز بيدا ميكنم كه همسرم از ديدنشون هيجان زده ميشه (هميشه هم  ميكم يه روز بدردم ميخوره  و واقعا اون يه روز اومده و بدردم خورده (منظورم وسايل بي كيفيت نيس))

اول يه كاغذ بردار  همه اون جيزايي كه داري رو بنويس 

بعد كاربردش هم بنويس كه به جه دردي ميخوره 

ذهنت باز ميشه واسه استارت زدن كه يه بخشي از وسايل رو سر وسامون بدي توخونه 

عجيب با دور ريختن وسايل مخالفم  مخصوصا تو شرايط اقتصادي الان،بقيه وسايل هم مرتب بزار تو انباري كه جلوي جشمت نباشه وسعي كن خريد كردنت هدفمند باشه ( اون موقع كه  جنس هاي ٢٠٠٠ يا ٣٠٠٠تومني اومده بود بيشتر خانوما حتي اكه لازمم نداشتن همه جي ميخريدن  الان كه هزارماشالله هر روز قيمت ها تغيير ميكنه😒😒) به فكر خريد دلار (٢٨ تومن )و سكه بارسيان ( فكرميكنم از ١٧٠ شروع ميشه)باش يه روز ميبيني به جاي همين خريداي ريز ،مبلغ قابل توجهي جمع شد 😉

"قطره قطره جمع كردد وانكهي دريا شود" 

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....

من تا ٣ مطب دكتر بودم و حالم خوب نبود از٣تا٦ خوابيدم الانم برم كه يه عالمه كار دارم😬😬😬😬

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
منم دارم الان اكه كمدمو بهم بريزم يه عالمه وسايلاي ريز بيدا ميكنم كه همسرم از ديدنشون هيجان زده ميشه ...

ممنون از راهنمایت😘 ولی سختمه بریزم دور نمیدونم چرا  فقط گداشتم تو سبد همونجا خاک میخوره و جا میگیره  اصلا استفاده ای نمیکنم ازشون  تازه وسایل خیاطی و هنری هم هستن توش به خاطر اون سختمه اصلا سمتش نرفتم اگه بشه این روز ها که کار خاصی ندارم مرتبش میکنم 

2706