2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1947657 بازدید | 85923 پست
قربونت برم گلم اره هم سرما خورده هم اینکه دندون نیشش داره در میاد واسه همین همش تب میکنه

پس بیشتر بخاطر دندونه که حالتهای سرماخوردگی  بوجود آورده.

یکم از طرف من بچلونش😘

ماساژش بده کیف کنه

لثه ش رو بادستت آروم ماساژ بده .برای پسر من جواب میداد ساکت میشد.

این نیز بگذرد...                                                       
سلام خانمها روزتون بخیر رانای عزیز تو بیمارستان بستری هستن حالشون خوب نیست با بچه ها تصمیم گرفتیم ...

انشالله زودتر سلامتیشو به دست بیاره.من تا شب هر چی بتونم صلوات میفرستم. نمیدونم چند تا بشه. 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیانا ، کلی خندم گرفت از تصییح متنی فرستادی !  ازون طرف هم فیگور ویراستار ها رو برداشتم :)) ب ...

😁😁😁😁😆😆😆😆😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣

گچ پژ گچ پژ

این نیز بگذرد...                                                       

دمنوش برای درمان نفخ بعد از غذاوجلوگیری از سرما خوردگی:دوتا ق غذاخوری نعنا تو قوری بریزید با یه ق غ اویشن وگذاشته15دقیقهدم بکشد البته اگه تو دمنوشا یه تیکه نبات هم بریزید خیلی خوش طعم میشه

دمنوش زعفرون:تو یه قوری چینی کمی زعفرون سابیده شده،یک تکه چوب دارچین ودوتا دونه هل بندازید وبعد اب جوش وبگذارید 15_20دم بیاد وبعد نوش جان کنید عااااالیه وسر حال میاورد

رانا جونم یه تجربه برای ملودی اگه دوست داری انجام بده،،،،، هر روز یه ق روغن زیتون خوب بهش بده،هم شکمش خوب کار میکنه،هم شیر رو بهتر میخوره وهم تپلی میشه دخترم زود بدنیا اومد با وزن1700 ودکترش این پیشنهاد رو بهم داد وخدایشم تا 4ماهگی که شیر خودمو تنها میخورد خوب بود اما امان از روزی که غذا خور شد که تا همین امروز دارم میکشم

@آتنا98    جان این خلاصه صفحات 251تا 260

مفیدشون همینا بود که مربوط به خانه داری هم نبود 😬

اگه لازم دیدی بزار تو تاپیکت .

2728
سلام خانمها روزتون بخیر رانای عزیز تو بیمارستان بستری هستن حالشون خوب نیست با بچه ها تصمیم گرفتیم ...

الانم يه اقايي تو مطب بود خيلي حالش بد بود......غصه ام كرفت كه هيج كس همراهش نبود با اون حالش تنها اومده رفت كه بستري بشه.....منم ميفرستم به نيت ايشون وهمه مريضا

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2740

انشالله زودتر بهبود پیدا کنه 

ریحانه جون من فعلا 200تا مجدد اگر اضافه شد میام میگم 

و اینکه لطفا خبری گرفتید از رانا ما رو هم بی خبر نذار

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
میشه یکی منوراهنمایی کنه من یه بچه کوچیک دارم هرروزخونه جارومیکشم دوروزدرمیون سرویسوتایدوهفته ایی یب ...

وقتي همسرت ميكه اونجا تارعنكبوته سريع يه جارو بده دستش بكو  عزيزم دستم نرسيد منتظر بودم تا توبياي

يا وقتي ميكه اونجا لكه داره بكو عزيزم من نديدم بي زحمت شما دستمال بكش 

يكم ازش كار بكش تا متوجه بشه كار خونه يعني جي ولي با زبون خوش كه دعواتون نشه

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
به نظرم تمیز کردن شما مشکلی نداره مادرشوهرته که مشکل داره. شما به نظرم خیلی هم خوب داری تمیز میکنی. ...

ونوس جان شوهرشون ميكن😅😅مادر شوهر بنده خدا اون كوشه نشسته كاري به كسي نداره اخه

2706