2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1939990 بازدید | 85645 پست
باش مرسی لیست کارامو اینجاهم بدارم یا لازم نیس؟

اگر مشکلی نداری و محرمانه نیست بزار

صفحات قبلیو هم ببینید دوستان لیست کاراشون رو می زارن

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5263533/خلاصه-برنامه-و-راهکاربرای-مدیریت-کارهای-خونه?postI ...

هي ميخواستم بكم بس جي شد جرا عمليش نكردين يادم ميرفت.....بلاخره استارتشو زدي خيليم عالي👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5263533/خلاصه-برنامه-و-راهکاربرای-مدیریت-کارهای-خونه?postI ...

آفرین به همتت

من هستم ولی از بعد تعطیلات یکشنبه چون همسرم خونس نمیشه و تمرکز لازم رو ندارم.

۱۰ صفحه برام بذار.

این نیز بگذرد...                                                       
2728
سلام بچه ها من دوتا بچه دارم همش خونم نامرتب گاهی ببندمیشم تمیز میکنم ولی سریع همون میش همیشه خسته م ...

سلام عزیزم 

با ما باش خود به خود خونت تمیزی و جذب میکنه 😉

منم دو تا فسقلی دارم  پسرم چند روزه دیگه دو ساله میشه و دخترم سه سال و نه ماهشه  

اولا در کارها مشارکتشون میدم اسباب بازی هاشونو به هیچ وجه تنهایی جمع نمیکنم 

تو کارهای خونه هم ازشون کمک میخوام 

بعد اینکه اسباب بازی هاشون رو تقسیم کردم هر سری یکیشونو میدم (من کلا اسباب بازی زیاد نمیخرم نمیدونمم این کارم درسته یا نه  ولی میگم تا وقتی استفاده درست از همینهایی که دارن و باد نگرفتن خریدن دوباره اسباب بازی اشتباهه)

ومورد دیگه اینکه بهشون تذکر میدم تو اتاق خودشون بازی کنن اینطوری معمولا غیر اتاقشون بقیه جاها مرتبه 

غذا یا خوراکی و هر چیز خوردنی یک جای مشخص داره و فقط اونجا میخوریم .

و دیگه اینکه بعضی جاهارو دیگه بچه ها کاری ندارن مثل امپراطوری بزرگمون اشپزخونه 😆😉 

نزاریم کاراش روهم تلنبتار بشه خیلی ساده است 

ظرف کثیف همون لحظه شسته بشه 

یه دستمال کنار گاز بعد هر غذا درست کردن 

یه دستمال کنار کابینت سریع بکشیم 

وللللللللللی در کل خونه ای توش بچه کوچیک هست یه مقدار باید بیخیالی طی کنی و بیشتر به ارامش خودتون فکر کنید .

من خودم اکثرا سعی میکنم تا شب کاریشون نداشته باشم  و بزارم راحت باشن . ولی یکی دو ساعت نزدیک اومدن همسرم به کمک خودشون خونه رو مرتب میکنیم . 

من هر روز جارو برقی میکشیدم   دستمال بدست 

ولی الان بخاطر خودم و سلامتیم حتی اگه خونه کثیف هم باشه نمیکشم هفته ای دو مرتبه میکشم .

همینطور گردگیری 

ولی سرویس رو شب به شب میشورم و اشپزخونه چون بچه ها کاری ندارن و بیشترین رفت و امدو خودم دارم همیشه مرتب  و تمیزه .

امیدوارم نوشته هام برات مفید باشه .

آفرین به همتت من هستم ولی از بعد تعطیلات یکشنبه چون همسرم خونس نمیشه و تمرکز لازم رو ندارم. ۱۰ صفح ...

جريمه نقدي رو كه كفتي يه جيزي به ذهنم رسيد:بجاي جريمه باداش(p) در نظر بكيريم مثلا من دلم يه ست لباس زير شيك ميخواد هروز كه توكزارشم ورزشمو ثبت كردم مثلا روزي٢يا٥تومن بزارم كنار تا به مبلغ مورد نظر برسه فكرميكنم اينجوري انكيزه ام بيشتر ميشه.....نظرت؟

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2738

سلام به همه خانوم‌های گل 

من تا شب باید اینکارها رو انجام بدم..... 

ظرفها شسته سینک تمیز 

روي کابینت‌ها جمع بشه

لباس شسته بشه احتمالا دو سری 

گردگیری خونه 

شستن و ضدعفونی خریدهای سوپری 

تمیز کردن گاز 

جابجایی و برداشتن خریدها

جاروبرقی کل خونه 

شستن رو مبلی ها 

جابجایی لباس‌های پشت در 

درست کردن شام 

پختن نان که خوب هم بلد نیستم

حموم رو بشورم و 

دوش بگیرم 

اگه اینا انجام بشه که عالیه 🙏😁🤔

مهربانو جان حال همسرت بهتر شد?

بله خداروشکر میگه خیلی حالم از دیروز بهتره از همون روز هم اتاقشم جدا کردیم که مشکلی پیش نیاد دیگه نمیدونم کرونا هست یا نه ،ولی حالش خوبه ممنون به یادم بودی♥️♥️

ما که خونمون ترکیده ،دیدین آقایون خونه هستن آدم کاری نمیتونه انجام بده شایدم فقط من اینطوری ام🤔😁😁حالا ببینیم انشالله حالش کاملا خوب بشه و کرونا نباشه بره سرکار منم به کارام برسم🤭🤭قضیه من شده همون      قضیه ی حسنی به مکتب نمی رفت وقتی میرفت جمعه میرفت تازه داشت کارام رو روال میفتاد.

بچه ها من هرچند گزارشم کم باشه میزارم دوباره از امشب که تنبل نشم و انرژی بگیرم  یکم ظاهری خونه رو حداقل تمیز کنم 

سلام عزیزم  با ما باش خود به خود خونت تمیزی و جذب میکنه 😉 منم دو تا فسقلی دارم  پسرم چن ...

واقعا ممنونم گلم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
جه امضايي👌🏻

😂😂😂ممنون واقعیت

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706