2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938418 بازدید | 85573 پست

سلام :

امروز متاسفانه دير از خواب بيدار شدم

🦋صبح با آب جوش و ليمو و عسلى و خاكشير به همراه كتاب شروع شد

🦋روتين صبح پوستمو انجام دادم

🦋بعد از صبحانه 🦋آماده شديم براى كلاس مادر و كودك آنلاين دخترم و نيم ساعت هم سر كلاس نشستيم 

🦋در ادامه نظافت ديروز ، اتاق دخترم رو كامل گردگيرى و جارو زدم، 🦋كشو گيره ها و لوازمشو كه هميشه خدا نامرتبه مرتب كردم

🦋اتاق خودم و هال رو هم سطحى مرتب كردم ديگه ديروز حسابى سابيده بودن😁

🦋آشپزخونه مرتب شد جارو شد و 🦋سينك رو برق انداختم 

🦋ريخت و پاش انبارى رو جمع كردم

🦋ناهار پختم ، خورديم ، و ظرفاش

🦋در حين كار سه تا درس زبان رو مرور صوتى كردم، هر كدوم ٢٠ دقيقه🦋درس آخر رو زبان طبق يه برنامه جمعى مكتوب هم تمرين كردم 

🦋مكمل و چهارشيره خورديم، 🦋بادوم خالى خوردم🙈

🦋به پرنده هامون رسيدگى كردم

🦋عصر هم رفتم خونه مامانم

🦋لوبيا خيس كردم براى ناهار فردا سفارش دختركم

الآن هم روتين شب پوست رو انجام ميدم و ميخوابم

اين هفته خيلى بى برنامه پيش رفتم، پرونده نظافت ماهيانه م بايد امروز بسته ميشد، ولى انشاالله فردا هم تموم نشه ، تا آخر هفته تمومش ميكنم 

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...

سلااااام خانومای باانگیزه 😍😍😍😍😍

منم اولین گزارشم رو بذارم ☺️☺️☺️

صبح دیر بیدار شدم متاسفانه شادی بخاطر اینه که تازه خونه نشین شدم بعد از ‌7 ماه کار کردم احساس میکنم خستگی تو جونمه 😂

با پسرم که دوسال و 7ماهش هستش دوتایی صبحانه خوردیم بعدش رفتم تخت هارو مرتب کردم 

برای پسرم اسباب بازی آوردم بازی کنه خودمم مشغول آشپزخونه شدم 

امروز نوبت کابینت زیر سینگ بود که تمیز بشه حسابی تمیز کردم و ظرف های داخلش رو شستم 

گاز و هود رو تمیز کردم 

سرامیک هارو هم همینطور 

کف رو هم طی کشیدم 😍

ناهار خوردیم دوتایی و کمی فیلم دیدم و نت گردی کردم 🤪

و با تاپیک شما آشنا شدم 😍😍😍😍😍😍😍🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

لباس انداختم ماشین 

به مادرم سر زدم 

شام درست کردم 😍

میخواستم کیک درست کنم دیدم شیر نداریم تو یخچال و منصرف شدم انشاالله فردا حتما درست میکنم برای پسر قشنگم☺️☺️☺️😍😍😍😍😍

خونه رو مرتب کردم 

گاز رو تمیز کردم سظرف های شام خودمو پسرم رو شستم و اپن رو دستمال کشیدم و همچنین یخچال رو 😍😍😍

همسرم مغازس امشب دیر میاد ماهم مجبور شدیم دوتایی شام بخوریم ☹️☹️☹️

پسرم رو خابوندم

قرآن خوندم 😍

زبان و کتاب نتونستم کار کنم و بخونم 

الانم به دست و صورتم مرطوب کننده و ویتامین سی الارو زدم 😍😍😍😍

ممنونم از شما ☺️💞🌷

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم میخوام کارهام روی برنامه باشه. 

افسردگی شدید دارم دو هفته است تصمیم گرفتم خودم به زندگیم کمک کنم یعنی نه تمیز کاری میکردم نه غذا یا از بیرون یا خونه مامانم خواهشا به من کمک کنید که بتونم از پس کارام بر بیام... 

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
سلام منم میخوام کارهام روی برنامه باشه.  افسردگی شدید دارم دو هفته است تصمیم گرفتم خودم به زند ...

خوش اومدی خانوم جون 🌷

چشم حتما شما اولین قدم رو برداشتین 🌷

بهتون تبریک میگم 😍

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2731
خوش اومدی خانوم جون 🌷 چشم حتما شما اولین قدم رو برداشتین 🌷 بهتون تبریک میگم 😍

ممنونم تمیز کاری کل خونه رو انجام دادم افتضاح بود. 

انشاالله با کمک شما دوستان دیگه خونه ام اونطوری نشه😔

سلام منم میخوام کارهام روی برنامه باشه.  افسردگی شدید دارم دو هفته است تصمیم گرفتم خودم به زند ...

از اينجا شروع كن كه هر كارى كردى بيا اينجا گزارش بده 

گزارشارم بخون

كم كم واسه خودت برنامه مشخص كن 

از همه ياد بگير و از تجربه هاشون استفاده كن 

ولى خودتو با كسى مقايسه نكن

شرايط و اولويت هاى هر كس متفاوته 

موفق باشى 

خوش آمدى🌸

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
از اينجا شروع كن كه هر كارى كردى بيا اينجا گزارش بده  گزارشارم بخون كم كم واسه خودت برنامه مش ...

چشم حتما خانم مهربون. 😍

ممنونم تمیز کاری کل خونه رو انجام دادم افتضاح بود.  انشاالله با کمک شما دوستان دیگه خونه ام او ...

انشاالله عزیزم 🌷

موفق باشی

2738

سلام به همگی 

خانمهای تازه واردخوش اومدین

اینجابهترین تاپیک نی نی سایته واقعا به ادم انگیزه میده و اینکه دوستهای عزیزو مجازی ادم پیدا میکنه که بهش روحیه و انگیزه میدن

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

خانوم سحرخیز جان دلتنگ گزارشاتت هستم انگارنیستین بیا عزیزم زود دلتنگتم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

سلام  صبح همگی به خیر 🤩🤩😗😗😗

برنامم برا امروز به امید خدا 💚

لغت زبان      یک ساعت و نیم

خوردن صبحانه

تخت مرتب کنم

فیلم زبان     نیم ساعت

یوگا     ۴۵ دقیقه

بیدار کردن پسرم و صبحانه دادنش

قرص ها رو بخوریم

نهار درست کنم

نماز بخونم

با پسرم کار کنم از ساعت ۱۲ تا دو نیم

نهار بخوریم

پسرم آماده کنم بره فوتبال

یه قهوه بخورم

برم جلسه ی اولیا و مربیان مدرسه

شام درست کنم

نماز بخونم

ظرفای آبچکون جمع کنم

شام بخوریم

ظرفای شام  و نهار و صبحانه رو بشورم

سطل زباله رو خالی کنم

لباسا رو بشورم

لباسا رواز رو بند بگیرم و  تا کنم

قرصها و لالا

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
عزیزم امیدوارم زودتر کارات سامون بگیره و یکم بتونی استراحت کنی  راستی گل پسرت خوشگلت چطوره 😍

مرسی ان شالله💜💜💜

اونم خوبه 😊💞

فدات شم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2706